Reklama
Wyświetlenia 4123
21 marca 2024

Aluminiowe profile łączeniowe Viterbo

Szkło ,
Viterbo CDA Bufab

Viterbo to seria aluminiowych profili łączeniowych, stworzonych z myślą o elegancji i nowoczesności w aranżacji przestrzeni biurowych, mieszkalnych i publicznych. Zaprojektowane z myślą o łatwym i estetycznym łączeniu tafli szklanych.

Elegancja i nowoczesność w twoim zasięgu

Stworzone z myślą o wyjątkowym efekcie w salonie, sypialni czy nawet łazience, profile Viterbo pozwalają na wydzielenie różnych stref w pomieszczeniach zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Eliminują one trudności związane z łączeniem szklanych paneli, dzięki czemu efekt jest nie tylko estetyczny, ale również funkcjonalny.

Bezproblemowe łączenie pod kątem 90 stopni

Dotychczasowe wyzwanie związane z łączeniem szklanych tafli pod kątem 90 stopni nie stanowi już problemu. Innowacyjne rozwiązanie eliminuje szczeliny pomiędzy panelami, zapobiegając „klawiszowaniu” i tworząc harmonijny efekt w przestrzeni.

Dostępność i wykończenia

Profile Viterbo dostępne są w długościach 2300 mm oraz 3000 mm. Wybór z trzech różnych wykończeń (alinox, srebrna anoda, czarna anoda) pozwala dostosować profile do indywidualnych preferencji estetycznych.

Idealne uzupełnienie

Dopasowanie do profili FCM, DRM, Lazio i Lazio Doccia pozwala na tworzenie spójnych i harmonijnych aranżacji.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
CDA Bufab Spółka z o.o.
53-608, Wrocław
ul. Robotnicza 60
tel.: 071 7978028
fax.: 071 7978027