Reklama
Wyświetlenia 3732
19 marca 2024

Eko-Okna: drewniane okna z dofinansowaniem w 4 tygodnie

Eko Okna Stolarka Drewniana 1

Eko-Okna S.A. znów zadziwiają – tym razem dynamicznym rozwojem produkcji drewnianych okien i drzwi. Piękna i energooszczędna linia Naturo jest teraz dostarczana pod drzwi w miesiąc od zakupu, a klienci mogą liczyć na dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Systemy Naturo Eko-Okien to drewniane okna wysokiej jakości. Wytworzone z surowców pozyskiwanych w sposób etyczny, cechują się odpowiednimi właściwościami izolacyjnymi i są przyjazne dla środowiska. Klienci cenią je za wygląd i długowieczność. Nowe profile dodatkowo pasują do domów, w których energooszczędność jest priorytetem.

Więcej, cieplej, szybciej

Nasze nowe Naturo 80 i Naturo 92 to przykłady doskonałego połączenia tradycji i przyszłości. Naturalny materiał jest obrabiany w najnowocześniejszym parku maszynowym. Profile kleimy z 3. lub 4. warstw drewna dla większej wytrzymałości, a wielokrotne lakierowanie chroni przed szkodliwymi czynnikami. Głębokość profilu i pakietu szklenia nadają im energooszczędnego charakteru – mówi Adrian Nowacki, zastępca kierownika produkcji okien drewnianych w Eko-Oknach.

Naturo 80 ma głębokość zabudowy wynoszącą 80 mm oraz współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,9* W/m²K, natomiast Naturo 92 to profil o głębokości zabudowy wynoszącej 92 mm. Dzięki bardzo niskiemu współczynnikowi przenikania ciepła Uw na poziomie 0,77*, doskonale spełnia wymagania pasywnego budownictwa.

Wszystkie drewniane produkty otrzymały nową paletę kolorów wykończeń. Do wyboru jest kilkanaście opcji: kolory RAL, lazury oraz lakiery i impregnaty bezbarwne. Dla fanów samodzielnego wykończenia stolarki przygotowano możliwość zamówienia okien w surowym drewnie. Poza premierami w ofercie stolarki, Eko-Okna zaskoczyły swoich klientów skróceniem oczekiwania na realizację zamówienia dzięki zwiększeniu mocy produkcyjnych. Teraz wynosi on zaledwie 4 tygodnie.

Eko Okna Stolarka Drewniana 2

A może… za darmo?

Jako aktywny uczestnik Koalicji Termomodernizacji, Eko-Okna wspierają swoich partnerów handlowych w zdobywaniu informacji na temat programu Czyste Powietrze. Ten rządowy projekt dofinansowań jest dostępny dla właścicieli domów jednorodzinnych lub ich części, umożliwiając uzyskanie dotacji na zakup elementów stolarki, takich jak okna, drzwi i bramy garażowe. W tym także produktów drewnianych. Warunkiem uzyskania dotacji jest spełnienie przez nowe okna kryterium przenikania ciepła Uw, które nie przekracza 0,9 W/m²K.

Eko Okna Stolarka Drewniana 3

Klienci salonów partnerskich Eko-Okien na terenie całej Polski mogą otrzymać nawet do 136 tysięcy złotych wsparcia. Wystarczy skontaktować się z lokalnym dystrybutorem, który został odpowiednio przeszkolony, zapytać, czy jest ekspertem w tej dziedzinie i poprosić o pomoc w zakupie odpowiedniej stolarki oraz w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie – wyjaśnia Anna Grzelak, starszy specjalista ds. marketingu w Eko-Oknach.

Skrócenie czasu oczekiwania na zamówienia i możliwość uzyskania dofinansowania z programu Czyste Powietrze stanowią istotny krok w kierunku energooszczędnych i ekologicznych domów. Eko-Okna stają się nie tylko ekspertem w produkcji drewnianej stolarki, lecz także partnerem w kształtowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości.

* Dla Ug = 0,5 (ramka Ultimate). Powyższa wartość Uw podana jest dla okna referencyjnego o wymiarach 1230 x 1480 mm.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62