Reklama
Wyświetlenia 3692
18 marca 2024

Innowacyjny system doszczelnień progowych do profili Gealan Kontur

Gealan Kontur Alumaster

Oferta Alumaster Polska zostanie niebawem poszerzona o system progowy COMBI dedykowany do linii profili Gealan Kontur. Najnowsza propozycja dostawcy łączy w sobie sprawdzone rozwiązania dotyczące wysokiej szczelności i szybkiego montażu z unikalnym designem i nowoczesnymi technologiami charakterystycznymi dla linii profili Gealan Kontur.

Nowy system progowy zostanie zaprezentowany podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze. Alumaster zaprasza do odwiedzenia stoiska nr 335 w hali 7, gdzie będzie mógł przedstawić Państwu wszystkie korzyści płynące z zastosowania nowego systemu doszczelnień progowych COMBI do profili Gealan Kontur.

  • Zwiększ atrakcyjności oferty: Wprowadzenie systemu progowego COMBI pozwala na wyróżnienie się na rynku dzięki nowoczesnemu designowi i oraz wysokim parametrom technicznym.
  • Zredukuj ilość reklamacji: Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań dotyczących szczelności, system Alumaster minimalizuje ryzyko przecieków i zwiększa ogólną satysfakcję użytkowników końcowych.
  • Obniż koszty procesów: System doszczelnień progowych COMBI od Alumaster został zaprojektowany z myślą o efektywności montażu, co przekłada się na szybszy czas produkcji i niższe koszty.
  • Odpowiedź na potrzeby rynku: system Gealan Kontur wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i trendom rynkowym, a dzięki zastosowaniu w nim techniki progowej COMBI odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na energooszczędne, trwałe i estetycznie dopracowane rozwiązania zwiększające inkluzowość przestrzeni przez eliminację barier architektonicznych.
  • Wsparcie i doradztwo: Alumaster Polska Oferuje pełne wsparcie techniczne oraz doradztwo na każdym etapie wdrażania nowego systemu doszczelnień progowych. Zapewnia to płynną i efektywną adaptację zarówno w zakresie produkcji, jak i sprzedaży produktów końcowych.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23