Reklama
Wyświetlenia 3516
14 marca 2024

DRUTEX – kierunek Norymberga

Targi ,
Fensterbau Frontale

DRUTEX, w dniach 19-22 marca, po raz kolejny w tym roku zawita do Niemiec. Tym razem podczas targów Fensterbau Frontale w Norymberdze zaprezentuje swoje autorskie produkty z PVC, aluminium i drewna.

Poprzednia edycja największych w Europie targów poświęconych stolarce okienno-drzwiowej odbyła się w 2022 roku, wyjątkowo w lipcu. Wówczas odwiedziło ją ponad 28.5 tys. gości, a swoje produkty zaprezentowało 708 wystawców z 33 krajów. W tym roku organizatorzy wrócili do tradycji – targi w Norymberdze odbędą się w marcu, co z pewnością przyczyni się do wyższej frekwencji.

Udział w targach Fensterbau Fronatle jest dla nas jedną z najważniejszych pozycji w tegorocznym kalendarzu eventów wystawienniczych. Eksportujemy ponad 80% swojej produkcji, a rynek niemiecki jest naszym największym zagranicznym odbiorcą. Poza uczestnictwem w targach wyposażamy naszą globalną sieć sprzedaży w nowoczesne showroomy, tak aby każdy klient mógł wybrać stolarkę idealnie dopasowaną do swoich indywidualnych preferencji – mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

DRUTEX, jeden z europejskich liderów w produkcji okien i drzwi, na stoisku liczącym 240 m² zaprezentuje szeroki asortyment okien i drzwi z PVC, aluminium i drewna. Na gości czekać będą również rolety, żaluzje fasadowe oraz pergola. Po raz pierwszy na stoisku DRUTEXu zostaną zaprezentowane wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot oraz system tarasowy z ukrytym napędem – więcej o nowościach dowiemy się 19 marca, czyli w dniu ich oficjalnej premiery.

DRUTEX nie zwolni tempa po Fensterbau Frontale. Już przygotowuje się do szwedzkich targów Nordbygg, które odbędą się w dniach 23-26 kwietnia br. w Sztokholmie.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103