Reklama
Wyświetlenia 5337
13 marca 2024

System MasterPatio i zintegrowana moskitiera Flyscreen, czyli spokojne lato bez komarów

7A WNETRZE

Jednym z głównych trendów w nowoczesnym budownictwie są duże przeszklenia. Stosuje się je już nie tylko w biurowcach czy obiektach użyteczności publicznej, ale coraz częściej również w domach jednorodzinnych. Nowoczesny budynek powinien być jasny i przestronny, dlatego architekci coraz częściej wybierają do swoich projektów stolarkę aluminiową ze względu na wąskie profile, które zapewniają większą ilość światła dziennego.

Nieodłącznym elementem współczesnych rezydencji stał się przestronny przeszklony salon, wyposażony obowiązkowo w duże drzwi przesuwne, otwierające się na malowniczy taras. Idealnie sprawdzą się tutaj drzwi podnoszono-przesuwne MasterPatio od Reynaers Aluminium, które łączą w sobie komfort, nowoczesny design i świetne parametry techniczne. Dzięki wąskim profilom i konfiguracjom dostosowanym do potrzeb użytkowników łączą przestrzeń domu z otaczającą go przyrodą, zacierając jednocześnie granice pomiędzy wnętrzem a tym, co na zewnątrz.

Komfort o każdej porze roku gwarantują wysokie parametry termiczne oraz szczelności. Co więcej, drzwi przesuwne MasterPatio, przy zachowaniu pełnej spójności estetycznej, można połączyć z oknami i drzwiami systemu MasterLine 8. Dostępne są również dodatkowe rozwiązania, jak możliwość integracji z systemami Smart Home, wybór rodzaju sterowania – manualne lub za pomocą przycisku (z napędem), zastosowanie szklanego lub otwieranego narożnika.

Ostatnią nowością dla MasterPatio jest zintegrowana z drzwiami moskitiera Flyscreen. Zapewnia ona skuteczną ochronę przed komarami i innymi owadami przy jednoczesnym dostępie świeżego powietrza. A kiedy przestanie być potrzebna, szybko i łatwo schowasz ją w ramie okna, dzięki czemu nie będzie zakłócać widoku. Moskitiera Flyscreen jest łatwa w obsłudze oraz w codziennej pielęgnacji i nie wymaga demontażu na zimę. Warto pamiętać, że ten rodzaj moskitiery można zamontować wyłącznie na etapie instalacji drzwi przesuwnych MasterPatio, ponieważ jest ich integralną częścią.

Dzięki drzwiom przesuwnym MasterPatio i zintegrowanej moskitierze Flyscreen można cieszyć się błogim odpoczynkiem przy otwartych drzwiach bez obawy przed uciążliwymi owadami. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i komfort w swoim domu, niezależnie od pory roku czy warunków atmosferycznych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą przygotować się wcześniej na letni sezon, firma Reynaers Aluminium uruchomiła specjalną promocję „Lato bez komarów”. Tylko do 31.05.2024 r. dokonując zakupu drzwi podnoszono-przesuwnych MasterPatio ze zintegrowaną moskitierą Flyscreen, klienci mogą odebrać zwrot o wartości aż 1000 zł. Aby skorzystać z promocji, należy udać się do najbliższego dystrybutora produktów Reynaers Aluminium – w tym celu można skorzystać z wyszukiwarki na stronie www.reynaers.pl i dokonać zakupu produktów promocyjnych. Następnie zarejestrować fakturę zakupu na stronie Reynaers Aluminium i odebrać zwrot w wysokości 1000 zł. Więcej szczegółów na temat promocji można znaleźć tutaj: www.reynaers.pl/drzwi-przesuwne-z-moskitiera.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
Reynaers Aluminium sp. z o.o.
96-321, Przeszkoda, gmina Żabia Wola
ul. Inwestycyjna 142
tel.: 022 7157777
fax.: 022 7157778