Reklama
Wyświetlenia 3620
12 marca 2024

THORWESTEN – nowy partner DKV Service

thorwesten

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, DKV Service systematycznie poszerza grono swoich dostawców. Dzięki temu oferta firmy staje się coraz bardziej kompletna i przystosowana do potrzeb i możliwości finansowych każdego klienta.

Jest nam bardzo miło móc poinformować Państwa, że zakończyliśmy rozmowy z niemiecką firmą THORWESTEN Maschinenbau GmbH i od tej chwili możemy już oferować Państwu produkowane przez nich centra obróbcze i obróbczo-tnące do profili PVC. Marka THORWESTEN jest Wam z pewnością znana. Firma od ponad dwudziestu pięciu lat zajmuje się automatyzacją produkcji okien, a ich maszyny pracują w fabrykach okien na całym świecie. 

Jak mogliśmy się przekonać osobiście w czasie naszej wizyty w fabryce w Beckum, Thorwesten posiada duże zaplecze produkcyjne wyposażone w nowoczesne urządzenia, magazyny części zamiennych oraz przede wszystkim świetnych specjalistów w zakresie budowy, programowania i serwisu maszyn. Z przyjemnością zaprezentujemy Państwu ich urządzenia już w czasie nadchodzących targów Fensterbau Frontale w Norymberdze. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia dogodnego dla Was terminu spotkania na stoisku targowym.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
DKV Service Sp. z o.o. sp. kom.
55-002, Kamieniec Wrocławski
ul. Wrocławska 159-161
tel.: 071 3185519
fax.: 071 3185199