Reklama
Wyświetlenia 4473
12 marca 2024

Rozświetl swój dzień dzięki nowej fasadzie SlimWall 35

reynaers aluminium slimwall 35

Czy projektując nowoczesne budynki, możliwe jest stworzenie przykuwającej uwagę fasady, która będzie jednocześnie funkcjonalna i minimalistyczna? Zespół projektantów Reynaers podjął to wyzwanie i opracował eleganckie rozwiązanie: fasadę SlimWall 35. Ten innowacyjny produkt z oferty aluminiowych ścian osłonowych pomaga uzyskać nieograniczony widok, a przy tym utrzymać w pomieszczeniu komfortową temperaturę. Bardzo smukła konstrukcja z certyfikatem Passive House jest odpowiedzią na wszystkie potrzeby związane z energooszczędnym budownictwem.

Smukłe fasady SlimWall 35 rozświetlą Twój dzień. Koniec z masywnymi ramami zasłaniającymi widok. W ich miejsce system ten wprowadza solidne, a zarazem minimalistyczne profile, które pozwalają na uzyskanie ogromnych szklanych powierzchni. Wewnątrz budynku możesz cieszyć się otwartą przestrzenią i naturalnym światłem dziennym. Na zewnątrz zaś przywita Cię elegancka aluminiowa fasada, która doskonale łączy się z innymi (otwieranymi) elementami. Ta kombinacja sprawia, że SlimWall 35 idealnie pasuje do przestronnych, luksusowych domów lub dużych budynków użyteczności publicznej, takich jak restauracje czy sklepy – mówią eksperci Reynaers. 

Bezpieczne i zrównoważone rozwiązanie

Zaprojektowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie system SlimWall 35 nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale jest również niezawodny i bezpieczny. Profile, pozwalające na budowanie konstrukcji o wysokości nawet dwóch kondygnacji, są w stanie unieść ciężkie, dwukomorowe pakiety szklane, a to wszystko w klasie odporności antywłamaniowej RC2. Podwyższone bezpieczeństwo i komfort łączą się w tym eleganckim systemie fasadowym, który zapewnia całkowitą ochronę.

SlimWall 35 został stworzony z myślą o przyszłych pokoleniach. Inżynierowie Reynaers zoptymalizowali proces produkcji, aby maksymalnie ograniczyć ilość odpadu. To z kolei oznacza mniejszy wpływ na naszą planetę. Co więcej, ta elegancka fasada zainstalowana w wersji z potrójnym przeszkleniem, oferuje izolację termiczną potwierdzoną certyfikatem Passive House oraz zgodną z najnowszymi Warunkami Technicznymi. 

Smukłe profile, swoboda projektowania i parametry domu pasywnego: SlimWall 35 spełnia wszystkie wymagania – mówi Derk Borsten, Lider zespołu ds. rozwoju ścian osłonowych Reynaers. 

Poczuj swobodę projektowania

Aby zapewnić nieograniczoną swobodę twórczą, SlimWall 35 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej funkcjonalności i wszechstronności systemu. Smukłe profile o szerokości 35 mm idealnie zgrywają się z drzwiami przesuwnymi HiFinity i okładzinami elewacyjnymi Paralline. Ponadto SlimWall 35 można łączyć z innymi systemami Reynaers Aluminium, takimi jak ściany osłonowe, okna i drzwi,  w celu stworzenia nowoczesnych fasad budynków.

Derk Borsten, lider zespołu ds. rozwoju ścian osłonowych, podkreśla wyjątkowe zalety tego smukłego rozwiązania: Dzięki ścisłej współpracy z naszymi partnerami stworzyliśmy unikalną fasadę słupowo-ryglową, która odpowiada na wszystkie potrzeby klientów. Węższe profile, wszechstronne opcje projektowe i parametry termiczne z certyfikatem Passive House sprawiają, że system SlimWall 35 zajmuje wyjątkowe miejsce w naszej ofercie ścian osłonowych. Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich współczesnych projektów budynków mieszkalnych i komercyjnych.

  • Reynaers Aluminium oferuje szeroki wybór wysokiej jakości aluminiowych rozwiązań fasadowych (zapoznaj się z systemami)

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
Reynaers Aluminium sp. z o.o.
96-321, Przeszkoda, gmina Żabia Wola
ul. Inwestycyjna 142
tel.: 022 7157777
fax.: 022 7157778