Reklama
Wyświetlenia 3708
12 marca 2024

Eko-Okna na FENSTERBAU FRONTALE 2024

Fensterbau Frontale Eko Okna

Od 19 do 22 marca entuzjaści branży budowlanej spotkają się w Norymberdze na FENSTERBAU FRONTALE. Kilkuset wystawców pokaże swoje okna, drzwi i fasady. Wśród tych firm oczywiście nie zabraknie Eko-Okien.

FENSTERBAU FRONTALE

Od 1949 roku wydarzenie odbywa się w niemieckiej Norymberdze. Na początku lokalni producenci szkła i okien, z powodu trudności finansowych, zdecydowali się zorganizować targi używanych maszyn i narzędzi. Później targi zaczęły się rozrastać i obecnie co dwa lata przedsiębiorstwa z ponad 30 krajów prezentują w 13 halach wystawienniczych swoje najnowsze osiągnięcia.

Drewno przede wszystkim

Eko-Okna są znane z pięknych pawilonów, za które regularnie otrzymują nagrody i które są chętnie odwiedzane przez uczestników targów.

Tym razem nawiążemy do popularności drewnianej stolarki na niemieckim rynku oraz do naszych planów rozwoju, które obejmują zwiększoną produkcję drewnianych okien i drzwi – mówi Marzena Bauerek, kierownik działu marketingu w Eko-Oknach.

Logotyp firmy ponownie pojawi się w monochromatycznym wydaniu, ale tym razem będzie też zaskoczenie.

Drewno, biel i czerń przełamiemy różem w czterech odcieniach. Nasza kolorowa, aluminiowa stolarka nie pozwoli odwiedzającym przejść obok naszego stoiska obojętnie – dodaje Marzena Bauerek.

Różowe innowacje

Eko-Okna oferują bogaty wybór produktów, w tym okna, rolety, żaluzje, drzwi, systemy przesuwne, pergole, bramy garażowe oraz ogrodzenia. Bogactwo opcji kolorystycznych i funkcjonalnych dodatków przyprawia o zawrót głowy, czego namiastkę będzie można zobaczyć w Niemczech.

W Norymberdze pojawimy się z drewnianym oknem Naturo 92, idealnym do pasywnych domów, oraz z drewnianym, narożnym systemem przesuwnym HST. Zaprezentujemy wiele designerskich produktów, takich jak drzwi obrotowe MasterLine 8 Pivot czy systemy Cortizo. Będzie różowo i przyszłościowo, pokażemy czytniki linii papilarnych i inne udogodnienia – zapowiada Michał Obrusnik, product manager aluminium.

Bądź Eko

Fanów firmy z Kornic nie trzeba zapraszać dwa razy, ale przyda się numer pawilonu, by nie zabłądzić. Pawilon Eko-Okien ma numer 7A-514 i znajduje się w hali 7A. Jak zawsze, relacje z udziału firmy w FENSTERBAU FRONTALE pojawią się w mediach społecznościowych i na stronie internetowej przedsiębiorstwa.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62