Reklama
Wyświetlenia 5758
12 marca 2024

Decademia Twinson – szkolenie z systemów tarasowych Twinson

Decademia Twinson 1

Firma Deceuninck zorganizowała w dniach 27–28 lutego 2024 kolejną edycję szkoleń pod nazwą Decademia Twinson. Spotkania odbyły się w siedzibie firmy w Jasinie. Ich celem było przekazanie Partnerom marki Twinson wiedzy technicznej i handlowo-marketingowej oraz przedstawienie aktualnej oferty produktowej systemów kompozytowych Twinson i systemu montażowego Twinson Click.

Zaproszenie partnerów handlowych Twinson

Deceuninck zaprosił na swoje kursy firmy partnerskie i członków ich zespołów, którzy do tej pory nie uczestniczyli w tego typu wydarzeniach. Z uwagi na duże zainteresowanie warsztatami w przeszłości, zaplanowane zostały do wyboru uczestników dwa dni szkoleniowe. Zaproszenia przyjęły zwłaszcza te osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sprzedażą czy montażem systemów tarasowych Twinson.

Intensywne, merytoryczne szkolenie

Pierwszą część instruktażu poprowadził Mariusz Spychała, Sales Manager Deceuninck i Regionalny Opiekun Handlowy Polski Północnej. Mówił m.in. o właściwościach kompozytu i głównych wyróżnikach systemów Twinson. Nie zabrakło zestawień i porównań z deskami kompozytowymi konkurencji. Przedstawił także aktualną ofertę desek tarasowych Twinson, zaczynając od desek komorowych Essential Terrace i Essential XL, na deskach litych Character Massive i Majestic Massive Pro kończąc.

W drugiej części szkolenia Sławomir Komorowski, Sales Manager Deceuninck i Regionalny Opiekun Handlowy Polski Południowej zaprezentował innowacyjny system montażowy Twinson Click. Dzięki nowoczesnym elementom instalowanym na „klik” umożliwia on zamontowanie tarasu całkowicie bez użycia wkrętów. Opowiedział również o najciekawszych realizacjach z desek kompozytowych Twinson oraz najczęstszych błędach montażowych, jakie popełniają wykonawcy tarasów i balkonów na systemach Twinson.

Wyjątkowa platforma montażowa Twinson Click

Szczególną uwagę prowadzący szkolenie poświęcili unikatowemu systemowi Twinson Click, jego zaletom i zasadom montażu. Jego niewątpliwym atutem jest znacznie krótszy czas instalacji w porównaniu z innymi systemami montażowymi. System składa się z lekkich, intuicyjnych w użyciu profili aluminiowych, unikalnych trójkątnych podstaw (Triax) oraz zestawu regulowanych wsporników i klipsów. Triax umożliwia łączenie legarów pod różnymi kątami względem siebie, co sprawdzi się zwłaszcza na tarasach okrągłych i z nieregularnymi krawędziami. Dzięki wspornikom i przedłużkom można łatwo zredukować wszelkie różnice w wysokości lub nierówne powierzchnie przy montażu tarasu. Z kolei trzy różne klipsy: regulowany klips pionowy, obrotowy poziomy oraz elastyczny narożny pozwalają zmontować całą konstrukcję tarasu bez użycia śrub.

Warsztaty z montażu tarasu i wręczenie certyfikatów

W ostatniej części szkolenia uczestnicy wzięli udział w ćwiczeniach, podczas których mogli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce. W podziale na trzy grupy zmierzyli się z zadaniem, jakim był montaż treningowego tarasu m.in. przy wykorzystaniu systemu montażowego Twinson Click.

Po intensywnej części merytorycznej spotkania oraz po utrwalającej zdobytą wiedzę części praktycznej na koniec dnia szkoleniowego każdy z Partnerów otrzymał certyfikat ukończenia warsztatów. Certyfikat nie tylko potwierdza uczestnictwo w zajęciach i ukończenie kursu montażu, ale także uprawnia do posługiwania się tytułem certyfikowanego montażysty systemów tarasowych Twinson.

Redaktor:

Deceuninck Poland Sp. z o.o.
62-020, Swarzędz-Jasin
ul. Poznańska 34
tel.: 061 8187000
fax.: 061 8187001