Reklama
Wyświetlenia 3458
11 marca 2024

Ukryty pochwyt Integro Smart — innowacyjne rozwiązanie od Dindecor

Dindecor Integro Smart

Na rynku stolarki aluminiowej zagościła nowa propozycja firmy Dindecor, producenta wypełnień drzwiowych – pochwyt Integro Smart. To zaawansowany i inteligentny pochwyt wpuszczany w panel.

Integro Smart to innowacja zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Wnętrze pochwytu zostało w pełni zintegrowane z panelem drzwiowym, bez żadnych wystających elementów, natomiast zewnętrzna część została wykończona estetyczną i zaawansowaną technologicznie klapą idealnie zlicowaną z powierzchnią panelu. Sterowanie odbywa się elektronicznie za pomocą silnika, co umożliwia automatyczne otwieranie i zamykanie. Ten innowacyjny system może być montowany w dedykowanych modelach paneli i w połączeniu z kontrolą dostępu.

Pochwyt Integro Smart jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje nie tylko trwałość, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo zapewniona została wysoka efektywność izolacji termicznej, bez tworzenia mostków termicznych. Integro Smart to bez wątpienia „Rolls Royce”. Jego wprowadzenie stanowi kamień milowy w branży stolarki drzwiowej, otwierając nowe możliwości i podnosząc standardy funkcjonalności oraz designu drzwi – mówią z dumą o premierze pochwytu na polskim rynku przedstawiciele Dindecor.

Ten nowoczesny system cechuje się szeregiem unikalnych właściwości:

  • Pochwyt Integro Smart jest kompatybilny z różnymi systemami kontroli dostępu, takimi jak czytniki linii papilarnych, klawiatura kodowa, itp. Umożliwia to powiązanie go z nowymi lub już istniejącymi elementami infrastruktury Smart Home.
  • Personalizacja – panel i zewnętrzna część pochwytu mogą być wykonane według wzoru i preferencji, co pozwala dostosować pochwyt do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Bezpieczeństwo – brak ryzyka urazu rąk podczas otwierania oraz brak możliwości włamania się przez pochwyt gwarantują pełne bezpieczeństwo użytkownikom.
  • Cicha praca – cały system elektroniczny działa wyjątkowo cicho, co zapewnia komfort użytkowania i spokój w domu.
  • Łatwa instalacja – montaż obudowy pochwytu w panelu drzwiowym jest prosty, a jedynym wymaganiem jest zelektryfikowanie drzwi.
  • Doskonała izolacja termiczna – płytki profil pochwytu zapewniają skuteczną izolację termiczną, co pozwala utrzymać optymalną temperaturę we wnętrzu pomieszczeń.
  • Minimalistyczny design – niezwykle starannie zaprojektowane proporcje nadają mu elegancki wygląd.
  • Automatyzacja – pochwyt jest wyposażony w automatyczny system otwierania i zamykania, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność.
  • Oświetlenie ambientowe – możliwość dekoracji taśmą LED dodaje dodatkowy element estetyczny.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
DINDECOR Sp. z o.o.
32-005, Niepołomice
Grabska 12
tel.: 508 393 161