Reklama
Wyświetlenia 3614
11 marca 2024

Master Italy na BIG 5 SAUDI ‘24, największych targach budowlanych w Arabii Saudyjskiej

Targi ,
Master Italy na BIG 5 SAUDI 1

Master Italy była jedną z najważniejszych włoskich firm na BIG 5 SAUDI, największej imprezie targowej branży budowlanej i konstrukcyjnej w Arabii Saudyjskiej, odbywającej się w dniach od 26 do 29 lutego 2024 r. w Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym w Rijadzie. To już 12. edycja BIG 5 SAUDI, inspirującej rzeczywistości, gdzie innowacje i budownictwo spotykają się w stale rosnącej przestrzeni wystawienniczej, która w tym roku zwiększyła się o ponad 70 000 mkw.

Również podczas edycji 2024 odnotowano silny wzrost BIG 5 SAUDI, z rekordową obecnością ponad 1300 wystawców z 47 krajów świata, ze skutecznie zrealizowanym celem zgromadzenia najważniejszych światowych graczy sektora budowlanego w Arabii Saudyjskiej, z ponad 55 000 profesjonalistów branży budowlanej uczestniczących w targach (od interesariuszy rządowych do aktywnych nabywców), aby wspierać cele programu Vision 2030 Królestwa. Podczas tej edycji duże zainteresowanie wzbudził innowacyjny system automatyki okiennej „APRO” oraz rozwiązania opracowane przez firmę Master w ostatnich latach, ze szczególnym uwzględnieniem produktów Ween Hide 180 i klamek z LINII KARMA.

Jesteśmy bardzo zadowoleni – mówi Adeeb Ayman, Dyrektor Generalny kraju nad Zatoką Perska,  ponieważ pokazaliśmy, że jesteśmy firmą zdolną do wyznaczania sobie coraz bardziej ambitnych celów oraz do ich realizacji z doskonałymi wynikami, które przekroczyły nasze najbardziej optymistyczne oczekiwania, zarówno jeśli chodzi o liczbę odwiedzających, jak i o zainteresowanie, z jakim spotkaliśmy się ze strony profesjonalistów naszego sektora.

Udowodniliśmy – podkreśla Francesco Simone, Dyrektor handlowy Master Group – naszą głęboką zdolność do przechwytywania i wyprzedzania potrzeb rynku, a tym samym do proponowania rozwiązań, które odpowiadają na wszystkie potrzeby i zaspokajają wszystkie wymagania, dzięki naszej ofercie zróżnicowanej i coraz bardziej awangardowej gamy produktów. Naszym celem w perspektywie średnioterminowej jest stać się punktem odniesienia dla operatorów branżowych w tym obszarze, aby rozwijać się na tym szybko rosnącym rynku ze spojrzeniem wciąż zwróconym w przyszłość i z umiejętnością wyprzedzania zmian. Dziękuję całemu naszemu zespołowi oraz naszym partnerom za wsparcie i współpracę, jakie zaoferowali nam przy organizacji tego wydarzenia, na którym mamy nadzieję być obecni również w następnych latach z coraz większym sukcesem.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MASTER ITALY s.r.l. con Socio Unico
70014, Conversano (Bari)
s.p.37 Conversano - Castiglione, Km. 0,570 - z.i.
tel.: 601 602 115
fax.: +39 080 4959030