Reklama
Wyświetlenia 4085
8 marca 2024

Vegas pokochało superbohaterów z PAGEN podczas IBS 2024

PAGEN IBS 2024 3

„Hi Superheroes!” to zdanie, którym amerykanie najczęściej witali przedstawicieli polskiego producenta okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych podczas zakończonych właśnie prestiżowych targów NAHB International Builders' Show® 2024 w Las Vegas. Swoją otwartością i sposobem prezentacji oferty produktowej firma PAGEN zaskoczyła publiczność, wzbudzając zainteresowanie produktami „Made in Poland”.

NAHB International Builders' Show® (IBS) to najważniejsza w Stanach Zjednoczonych coroczna impreza targowa, zrzeszająca producentów i dostawców produktów i usług związanych z budownictwem mieszkaniowym. To trzydniowe wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązywania relacji biznesowych i prezentacji oferty produktowej przedstawicielom amerykańskiego sektora budowlanego.

Firma PAGEN od kilku lat prowadzi aktywną sprzedaż swoich produktów za oceanem, a obecnością w Las Vegas ugruntowuje swoją pozycję wśród europejskich eksporterów stolarki otworowej do USA. Warto przypomnieć także, że podczas poprzedniej edycji PAGEN znalazł się w gronie finalistów konkursu „Best of IBS Awards” w kategorii „Best Window & Door Product” jako jedyny reprezentant Polski. Miłym akcentem dla firmy podczas tegorocznej edycji IBS były sukcesy reprezentującego PAGEN Jacka Pawlika, który stanął na drugim stopniu podium w montażu okien na czas w Steady Set Install Challenge oraz zawodach z wykorzystaniem narzędzi DEWALT Challenge.

PAGEN IBS 2024 5

Wracając po roku do Las Vegas na kolejną edycję International Builders` Show jesteśmy bogatsi o kolejne doświadczenia związane z certyfikacją produktów i spełnieniem restrykcyjnych wymagań amerykańskiego rynku. Udział w finale Best of IBS Awards w ubiegłym roku zwiększył naszą rozpoznawalność i otworzył nowe możliwości kooperacji z przedstawicielami sektora budowlanego najsilniejszej gospodarki na świecie. Daliśmy się poznać jako zespół profesjonalistów, który tworzy przyjazną atmosferę współpracy, tak ważną w tym biznesie – podsumowuje Paweł Zatorski, Generalny Dyrektor Handlowy w PAGEN.

PAGEN od kilku miesięcy realizuje intensywny road show po kluczowych rynkach eksportowych. Końcem 2023 roku firma prezentowała swoją ofertę w Mediolanie podczas targów Made Expo 2023, a po powrocie z Las Vegas na horyzoncie małopolskiego producenta kolejne już targi Fensterbau Frontale w Norymberdze, które rozpoczną się 19 marca 2024.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
PAGEN SP. Z O.O.
32-864, Gnojnik
Gnojnik 699
tel.: +48 14 68 69 919
fax.: +48 14 63 93 116