Reklama
Wyświetlenia 3757
6 marca 2024

Nowość w ofercie Framex – okna w systemie GEALAN-LINEAR®

GEALAN LINEAR

Framex wprowadza do swojej oferty nową linię produktów – okna PVC w systemie GEALAN-LINEAR®. To nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie zaawansowaną technologię z estetyką, odpowiadając na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

GEALAN-LINEAR® to innowacyjna koncepcja systemów okiennych o głębokości zabudowy 74 mm. Wyróżnia się szeregiem innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają funkcjonalność i estetykę okien. Projekt systemu opiera się na prostych konturach, które aktualnie stanowią główny kierunek w trendach architektonicznych. Bogaty asortyment listew przyszybowych w optyce 90° harmonijnie komponuje się z pozostałymi elementami całego systemu, a elegancki design jest dodatkowo podkreślony przez wyraziste kształty skrzydeł o nachyleniu przylg 4°. Dopełnieniem zalet jest niska wysokość złożenia – 110 mm pozwalająca na konstruowanie efektownych, dużych przeszkleń, które zwiększają ilość dopuszczanego światła do pomieszczenia.

GEALAN LINEAR

GEALAN-LINEAR® przekonuje również szczegółami technicznymi, które gwarantują wysoką szczelność i izolację cieplną oraz podwyższoną ochronę przed hałasem i włamaniem. Jest to rezultat zastosowania potrójnego systemu uszczelnień oraz specjalnie zaprojektowanych uszczelek wrębowych w ramie i skrzydle okna. Innowacyjna konstrukcja trzeciego, środkowego uszczelnienia sprawia, że GEALAN-LINEAR® jest wysokowydajnym systemem, który przyczynia się do obniżania kosztów ogrzewania i zwiększania komfortu mieszkania.

Więcej informacji o tej innowacyjnej linii produktów można uzyskać kontaktując się z doradcami Framex, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
FRAMEX sp. z o.o. sp. komandytowa
73-108, Morzyczyn
ul. Szczecińska 2
tel.: +48 91 561 01 23