Reklama
Wyświetlenia 3791
6 marca 2024

ALURON na półmetku szkoleń ALU-MEETING

Aluron ALU MEETING 3

W ubiegły czwartek odbyło się trzecie spotkanie z cyklu Aluron ALU-MEETING 2024 organizowanego przez zawierciańskiego producenta systemów aluminiowych. Spółka dotarła dopiero do półmetka swoich konferencji, a już teraz może się pochwalić liczbą ponad 200 przeszkolonych uczestników.

W trakcie szkolenia producenci stolarki, generalni wykonawcy i architekci mają okazję zapoznać się z nowymi propozycjami produktowymi Aluronu, które już się pojawiły lub dopiero pojawią się w tegorocznej ofercie systemodawcy. Swoje prelekcje prowadzą również współorganizatorzy ALU-MEETINGÓW, wśród których w tym roku znajdują się renomowani dostawcy: ASSA ABLOY Opening Solutions Poland S.A., Fapim Polska sp. z o.o., Fimtec-Polska sp. z o.o. sp. k., Maco Polska sp. z o.o., ORGADATA East Europe sp. z o.o. oraz Wilka Polska sp. z o.o.

Od połowy cyklu do partnerów konferencji dołączyła firma SELENA S.A., która w Gdańsku zadebiutowała na ALU-MEETINGACH pokazem systemy Tytan Wins służącego do ciepłego, warstwowego montażu stolarki otworowej na bazie foli płynnych. Bardzo dużym zainteresowaniem uczestników cieszy się również wykład prowadzony przez ekspertów z CERTBUD sp. z o.o. na temat wprowadzania do obrotu konstrukcji przeciwpożarowych oraz certyfikacji wyrobów zgodnie z polskimi przepisami i normami unijnymi.

Nadal można się zapisywać na pozostałe trzy terminy szkoleń:

  1. 12.03.2024 – REZYDENCJA LUXURY HOTEL w Piekarach Śląskich,
  2. 4.04.2024 – FABRYKA WEŁNY HOTEL & SPA w Pabianicach,
  3. 18.04.2024 – WZORCOWANIA RUCHU w Świlczy k. Rzeszowa.

Aby wziąć udział w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.aluron.pl w zakładce „do pobrania” i przesłać do odpowiedniego regionalnego kierownika sprzedaży lub koordynatora szkolenia, Magdaleny Respondek-Ambroży na adres mrespondek@aluron.pl.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Aluron K. Baran i Wspólnicy S.K.A.
42-400, Zawiercie
ul. Podmiejska 11
tel.: 32 62 10 600
fax.: 32 6780 081