Reklama
Wyświetlenia 3645
5 marca 2024

Wiosenna Promocja OknoPlus – korzyści i oszczędności w rozkwicie

Wiosenna Promocja OknoPlus

Z nadejściem marca firma OknoPlus ogłasza start sezonowej promocji produktowej. Dzięki wyjątkowej ofercie klienci mogą skorzystać z rabatów sięgających nawet 49%, inwestując w rozwiązania, które nie tylko zwiększają codzienny komfort i pięknie dopełniają wnętrza wymarzonych domów, ale dzięki swoim właściwościom oraz parametrom przyczyniają się także do ochrony środowiska.

Wśród promowanych rozwiązań znajdą się zarówno dobrze znane i cenione modele, jak i te, które niedawno zadebiutowały na rynku lub zostały odświeżone. Szczególną uwagę warto zwrócić na Reveal, Morlite, Genesis, a także na dwie premiery poprzednich sezonów: Reveal Unique, wyposażone w technologię DSB® (Double Static Base), która pozwala cieszyć się zaletami szklenia statycznego w rozwiązaniach aluminiowych, oraz Reveal Loft z jego unikatowym zewnętrznym krojem skrzydła. Wyjątkową pozycję w ramach promocji zajmuje okno LUXE stanowiące połączenie luksusu, minimalizmu, elegancji oraz innowacyjności. Opatentowany profil zapewnia nie tylko doskonały wygląd, ale także ponadprzeciętną wytrzymałość i bezpieczeństwo.

Skorzystanie z promocji na okna aluminiowe, PVC, drzwi oraz systemy przesuwne to nie tylko idealna okazja do termomodernizacji i zwiększenia wartości każdej nieruchomości, ale także inwestycja w przyszłość i komfort życia. Okna i drzwi oferowane przez OknoPlus, dostępne teraz w wyjątkowych cenach, charakteryzują się wysoką jakością wykonania, doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej i akustycznej, co przekłada się na obniżenie rachunków za energię oraz zapewnienie spokoju w domowym zaciszu. Systemy przesuwne to z kolei sposób na nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne wykorzystanie przestrzeni i naturalnego światła. Rabaty sięgające aż 49% pozwalają zakupić modele premium na naprawdę korzystnych warunkach. A może być jeszcze taniej…

OknoPlus i Program Czyste Powietrze

OknoPlus z dumą wspiera Czyste Powietrze, promując ekologiczne rozwiązania w budownictwie. Inwestycja w energooszczędne okna i drzwi nie tylko przynosi korzyści indywidualnym gospodarstwom domowym, ale również wpływa pozytywnie na środowisko naturalne, redukując emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Program ten oferuje także atrakcyjne możliwości finansowania, umożliwiając klientom zwrócenie części kosztów inwestycji.

Nasi eksperci są do dyspozycji, aby pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę: od doradztwa, poprzez wsparcie w przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do skorzystania z Programu Czyste Powietrze, aż po profesjonalny montaż – podkreśla Ewa Zarychta, ekspert marki OknoPlus.

Pomoc w poprawnym wypełnieniu wniosku to tylko jedna z możliwości, jaką oferuje OknoPlus. We wrześniu 2023 roku producent rozpoczął współpracę z bankiem Credit Agricole, wspierając również tych, którzy starają się o dofinansowanie, jednak nie mogą przeznaczyć funduszy na wkład własny.

Dlaczego wiosna to idealny moment na wymianę okien i drzwi?

Wiosna to czas świeżości i nowych początków – nie tylko w przyrodzie, ale również w naszych domach. Jednym ze sposobów na wprowadzenie tej niezwykłej odnowy jest wymiana starych okien na nowe, bardziej efektywne energetycznie modele. Umiarkowane temperatury i stabilne warunki atmosferyczne pozwalają na szybki i bezproblemowy montaż, bez obawy o ekstremalne zimno lub upały, natomiast dłuższe dni dają wykonawcom więcej czasu na pracę, co może przyspieszyć realizację projektu.

Wymiana stolarki otworowej przed nadejściem lata ma również znaczące korzyści związane z efektywnością energetyczną. Nowe, lepiej izolujące modele mogą znacząco zmniejszyć potrzebę korzystania z klimatyzacji w gorące dni, co przekłada się na niższe rachunki za energię. Ta lepsza izolacja nie tylko zapobiega przegrzewaniu się wnętrz w letnie miesiące, ale również przygotowuje dom na zimę, zapewniając ochronę przed chłodem i dodatkowe oszczędności na ogrzewaniu.

Wiosenna Promocja 2024 trwa od 4 marca do 20 kwietnia. Odwiedź stronę internetową producenta lub jeden jego salonów, by dowiedzieć się więcej i skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
OknoPlus Sp. z o.o.
30-444, Kraków Libertów
ul. Zgodna 55
tel.: 012 2775700
fax.: 012 2775800