Reklama
Wyświetlenia 3698
5 marca 2024

Szeroka oferta efektywnej obróbki systemów heroal

heroal Business Konfigurator
fot. ©heroal | Bez papieru i z oszczędnością czasu: w konfiguratorze heroal Business specjalistyczni partnerzy heroal mogą przygotowywać cyfrowe oferty i dokonywać zamówień.

Firma heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG oferuje swoim specjalistycznym partnerom różne usługi wzdłuż całego łańcucha procesów: od pozyskiwania klientów przez cyfrowe zamawianie aż po produkcję. Na targach R+T 2024 w Stuttgarcie prezentowana była oferta efektywnego przebiegu pracy przy realizacji systemów heroal.

W czasach stale narastającego problemu braku wykwalifikowanych pracowników oraz rosnących kosztów energii i materiałów producent systemów aluminiowych heroal stawia na wspieranie pracy swoich klientów ofertami bardziej efektywnych procesów roboczych. Szczególną wagę firma heroal przywiązuje przy tym do cyfrowego konfigurowania i zamawiania, najwyższej elastyczności pod względem stopnia konfekcjonowania rozwiązań systemowych heroal oraz przyrządów do produkcji i montażu. Jak wyglądają efektywne procesy robocze i jak różne oferty heroal płynnie przechodzą jedna w drugą, przedsiębiorstwo heroal zaprezentowało w obszarze warsztatowym na swoim stoisku targowym na targach R+T 2024.

Jak wzbudzić zainteresowanie ofertą online

Mając na celu odpowiednio wczesne zwrócenie uwagi potencjalnych klientów końcowych na swoje wysokiej jakości aluminiowe rozwiązania systemowe przeznaczone do bryły budynku i obszarów wewnętrznych, firma heroal stawia na różne działania marketingowe, w szczególności w środowisku online. Poprzez kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, Google & Co. dociera się do osób zainteresowanych, które następnie kierowane są na witrynę internetową oraz do konfiguratorów produktowych heroal dotyczących rolet, ochrony przeciwsłonecznej, zadaszeń tarasowych i drzwi wejściowych. Tam osoby te kontaktowane są ze specjalistycznymi partnerami heroal, którzy zajmują się dalszą realizacją zlecenia.

heroal Sonnenschutz Konfigurator

Indywidualną ochronę przeciwsłoneczną prywatni wykonawcy mogą skonfigurować w konfiguratorze ochrony przeciwsłonecznej. © heroal

Konfiguratory heroal: bez papieru i z oszczędnością czasu dzięki zamówieniom cyfrowym

Na targach R+T w Stuttgarcie prezentowany jest cały proces zamawiania i produkcji na podstawie mocowanej na zacisk ochrony przeciwsłonecznej heroal VS Z EM. Punkt startowy tego łańcucha procesowego wyznacza konfiguracja ochrony przeciwsłonecznej w konfiguratorze ochrony przeciwsłonecznej heroal przez użytkownika końcowego (np. prywatnego inwestora). Konfigurator ochrony przeciwsłonecznej heroal może zostać wywołany poprzez witrynę internetową heroal lub na życzenie zintegrowany na witrynie internetowej klienta. Kiedy konfiguracja systemu ochrony przeciwsłonecznej zostanie zakończona, dzięki przydzieleniu indywidualnego ID konfiguracji może zostać wywołana przez wykonawcę w obrębie konfiguratora Business na portalu klientów „heroal Communicator” i tam dalej edytowana. Automatyczna kalkulacja, techniczne sprawdzenie wykonalności, stała dostępność itp. opierają się przy tym na najbardziej aktualnych danych. W ten sposób oferta może zostać przygotowana w bardzo krótkim czasie. Kiedy konfiguracja zostanie zakończona, zamówienie składa się bezpośrednio w konfiguratorze Business – pozwala to uniknąć błędów, oszczędza czas i papier.

Maksymalna elastyczność dzięki różnym poziomom konfekcjonowania

Przy zamawianiu specjalistyczni partnerzy heroal mają w każdej chwili możliwość wyboru między towarem systemowym, zestawami budowlanymi i wstępnie konfekcjonowanymi gotowymi elementami. Zamawianie towarów systemowych możliwe jest dla całego portfela produktów heroal. Dostawa kształtowników odbywa się przy tym według ich długości, a obróbka przejmowana jest w całości przez wykonawcę. Podczas gdy heroal już od dłuższego czasu oferuje wyższy stopień prefabrykacji osłon w postaci gotowych rolet i zestawów tekstylnych heroal VS Z, to oferta modułowa w obszarze produkcji heroal VS Z zostanie w przyszłości uzupełniona o zestawy skrzyń i szyn prowadzących. W ten sposób wykonawca nie będzie musiał zajmować się przekrojem ani obróbką elementów konstrukcyjnych, a także magazynowaniem komponentów. Dla wykonawców, którzy nie mieli dotychczas suwakowego systemu heroal VS Z w swoim portfolio, ułatwia to rozszerzenie asortymentu i daje możliwość reagowania na rosnące zainteresowanie klientów tekstylnymi systemami ochrony przeciwsłonecznej.

heroal Ready VS Z EM Montage Schritt 2

Aby montaż przebiegał wydajnie, z oszczędnością czasu i ekonomicznie, firma heroal wspiera swoich klientów
różnymi przyrządami produkcyjnymi, takimi jak stoły montażowe, wzorniki wiertarskie i sztance. ©heroal

Najwyższy stopień wstępnego konfekcjonowania oferują elementy gotowe heroal Ready dla rolet, ochrony przeciwsłonecznej i bram rolowanych. Elementy te są dostarczane specjalistycznemu partnerowi już całkowicie wstępnie konfekcjonowane, dzięki czemu może on intensywniej koncentrować się na handlu produktami oraz montażu u klienta końcowego. Zwłaszcza w czasach wysokiego wykorzystywania mocy produkcyjnych oferuje to partnerom heroal wysoką elastyczność. Dostarczanie systemów heroal w ramach wszelkich stopni konfekcjonowania do specjalistycznych partnerów heroal realizowane jest w bardzo krótkim czasie i z wysoką terminowością przez należącą do przedsiębiorstwa flotę samochodów ciężarowych.

Przyrządy produkcyjne do efektywnej pracy w warsztacie

Kiedy towar dotrze już do partnera specjalistycznego, w przypadku towarów systemowych czy zestawów budowlanych wykonywana jest ich dalsza obróbka. Aby obróbka i montaż mogły odbywać się w sposób szczególnie łatwy i oszczędzający czas, przy tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących systemów heroal poświęca się dużą uwagę starannie przemyślanej konstrukcji. Chcąc uprościć i umożliwić oszczędność czasu także przy poszczególnych etapach roboczych podczas obróbki i montażu, firma heroal oferuje różne przyrządy, takie jak sztance, wzorniki wiertarskie i stoły montażowe. W ten sposób produkcja może odbywać się – niezależnie od stopnia konfekcjonowania systemu heroal u klienta – w sposób oszczędzający czas, efektywny i ekonomiczny.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
heroal - Johann Henkenjohann GmbH & Co. KG
33415, Verl (Niemcy)
Österwieher Straße 80
tel.: +49 5246 507-0
fax.: +49 5246 507-222