Reklama
Wyświetlenia 4334
5 marca 2024

Knelsen Polska wstępuje w poczet firm członkowskich POiD

Knelsen logo

Organizacja poinformowała o przyjęciu kolejnej firmy do grona Związku POiD. Knelsen Polska Sp. z. o.o. jest firmą dostarczającą szeroki wachlarz rozwiązań przeznaczonych do montażu stolarki okiennej i drzwiowej w warstwie ocieplenia.

Knelsen Polska sp. z o.o. powstała w lipcu 2014 roku w trosce o wysoki standard obsługi kontrahentów na terenie Polski, reprezentując interesy niemieckiego producenta konsol do montażu stolarki w warstwie ocieplenia firmy Knelsen GmbH. W portfolio firmy znajdziemy stalowe konsole montażowe, podwaliny pod okna i drzwi oraz materiały uszczelniające pozwalające wykonać montaż w sposób poprawny, zgodny z obowiązującymi przepisami i wytycznymi. Knelsen Polska sp. z o.o. została powołana głównie z myślą o usprawnieniu kontaktów i logistyki pomiędzy producentem a dystrybutorami i odbiorcami konsol z terenu Polski oraz krajów ościennych na wschód od Odry. Jednym z filarów działalności spółki jest organizowanie szeroko pojętych szkoleń produktowych.

Jeżeli potencjalny klient zostanie już przekonany do słuszności korzystania z rozwiązań technicznych dostarczanych przez naszą spółkę to służymy pomocą w doborze konsol, optymalizacji kosztów oraz – na wyraźne życzenie klienta i w miarę możliwości czasowych – konsultujemy montaż na budowie. Jesteśmy przekonani, że konsole do montażu stolarki w warstwie ocieplenia marki Knelsen są w chwili obecnej najbardziej rozbudowanym i kompletnym systemem montażowym dostępnym na rynku, idealnie korespondującym z ideą domów pasywnych i energooszczędnych – mówią przedstawiciele Knelsen Polska. 

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
03-219, Warszawa
ul. Elektronowa 2 lok 1.22
tel.: 22 743 87 02
fax.: 22 811 20 64