Reklama
Wyświetlenia 4017
4 marca 2024

Fart Produkt z sukcesem debiutuje na targach R+T Stuttgart 2024

Fart Produkt FF2024 1

Firma Fart Produkt z dumą ogłasza swój udany debiut na targach R+T w Stuttgarcie. Prezentując po raz pierwszy produkty na tak prestiżowej imprezie, firma potwierdza swoją pozycję dynamicznie rozwijającego się gracza na międzynarodowym rynku.

Dział eksportu Fart Produkt odnotowuje dynamiczny wzrost, czego efektem jest coraz większa obecność pojazdów firmy na zagranicznych trasach. Podczas wystawy w Stuttgarcie firma zaprezentowała szereg innowacyjnych rozwiązań, w tym nowość na rynku: produkt SkyTwin od Aluprof. SkyTwin to innowacyjne połączenie rolety zewnętrznej i rolety screen w jednym produkcie, co spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony odwiedzających.

W ofercie firmy Fart Produkt pojawiły się również inne innowacyjne produkty, takie jak żaluzja fasadowa Z90 w skrzynce Premium Box, Screen z silnikiem solarnym oraz brama garażowa w systemie Home-X ze sprężynami naciągowymi. Duże zainteresowanie wzbudziła także moskitiera plisowana zintegrowana z roletą zewnętrzną oraz produkty do wnętrza domu, które wpisują się w najnowsze trendy.

Liczba odwiedzających nasze stoisko przerosła nasze oczekiwania. Zjawili się zarówno nasi stali odbiorcy z odległych zakątków Europy, jak i nowi, potencjalni partnerzy. Z targów wróciliśmy zmęczeni, ale też pełni inspiracji do działania, ponieważ była to dobra okazja do zobaczenia, w którą stronę zmierza rynek i co nowego pokazali nasi dostawcy. Teraz przed nami ciężka praca, żeby przekuć nowe kontakty w owocną współpracę – mówią przedstawiciele Fart Produkt.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
FART PRODUKT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
87-100, Toruń
ul. Towarowa 3
tel.: 056 6235577
fax.: 056 6235577