Reklama
Wyświetlenia 3708
4 marca 2024

Atrakcje targowe GEZE na Light + Building

GEZE Teaser Light Building

Od 3 do 8 marca 2024 r. firma GEZE zaprezentuje nowoczesne systemy odprowadzania dymu i ciepła (RWA) oraz systemy dróg ewakuacyjnych (RWS) na targach Light + Building pod hasłem „Prosta integracja systemów bezpieczeństwa!”. 

Rozwiązanie łączności myGEZE Control 

Modułowa platforma do integracji technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa współpracuje z otwartym standardem BACnet. Umożliwia zautomatyzowane procesy w budynku, centralne monitorowanie w celu zwiększenia bezpieczeństwa i zoptymalizowania zużycia energii podczas eksploatacji. Wysoce wydajna integracja z niezależnymi od producenta systemami techniki sterowania budynkiem, zarządzania zagrożeniami i CAFM również nie stanowi problemu. Jeśli integracja nie jest pożądana, właściwym wyborem jest nowy kompleksowy system wizualizacji myGEZE Visu. Umożliwia on użytkownikom budynków wykorzystanie danych i informacji z całego portfolio technologii drzwi, okien i bezpieczeństwa GEZE. Dowiedz się więcej o myGEZE Control.

GEZE Light Building 2024 myGEZE Control

Rozwiązanie łączności myGEZE Control umożliwia płynną i efektywną eksploatację budynków. © GEZE GmbH

Centrala oddymiania MBZ 300 N8

Do małych i średnich budynków oraz klatek schodowych odpowiednie funkcje spełnia centrala oddymiania MBZ 300 N8. Umożliwia ona elastyczne sterowanie małymi systemami odprowadzania dymu i ciepła w razie pożaru. Instalacja i uruchomienie przebiega równie szybko i łatwo, podobnie jak połączenie sieciowe z innymi modelami MBZ 300.

GEZE Light Building 2024 RWA Zentrale MBZ 300 N8

GEZE rozszerza swoją ofertę centrali sterujących do systemów odprowadzania dymu i ciepła o nową centralę MBZ 300 N8. © GEZE GmbH

Centrala sterująca do klatki schodowej THZ N4

Zintegrowana funkcja wentylacji THZ N4 jest przydatna w pomieszczeniach, w których przepisy budowlane wymagają jedynie odprowadzania dymu. Zapewnia ona optymalną wentylację np. na klatkach schodowych. Przy prądzie wyjściowym wynoszącym zaledwie 4,5 A można obsługiwać do czterech napędów okiennych.

Zabezpieczenie okna IQ box Safety

IQ box Safety z listwą łączeniową (i/lub czujnikiem laserowym) to certyfikowane przez TÜV rozwiązanie GEZE do zabezpieczania krawędzi zamykających okien z napędem mechanicznym do klasy ochrony 4. IQ box Safety spełnia najwyższe wymagania ochrony.

GEZE Light Building 2024 IQ Box Safety

IQ box Safety to wprowadzane przez GEZE na rynek rozwiązanie z certyfikatem TÜV do zabezpieczania krawędzi
zamykającej okien z napędem mechanicznym do klasy ochrony 4. © GEZE GmbH

Bezpłatny bilet na targi Light + Building 2024

Aby otrzymać bezpłatny jednodniowy bilet na targi Light + Building 2024, wystarczy zamówić osobisty kod biletu. Dostawca wyśle go e-mailem, aby mogli Państwo zarejestrować się po bilet. Uwaga: firma może zaoferować tylko jeden kod biletu na osobę i na jedno zamówienie.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
GEZE Polska Sp. z o.o.
03-228, Warszawa
ul. Marywilska 24
tel.: +48 224 404 440
fax.: 224 404 400