Reklama
Wyświetlenia 5268
1 marca 2024

Doświadczanie komfortowej przestrzeni 360° – SIEGENIA na FENSTERBAU FRONTALE

SIEGENIA FENSTERBAU FRONTALE

Doświadczanie komfortowej przestrzeni 360° – SIEGENIA zaprezentuje na targach FENSTERBAU FRONTALE 2024 przyszłościowe rozwiązania będące realizacją celu firmy, jakim jest tworzenie zdrowych, komfortowych i inteligentnych wnętrz, w których ludzie dobrze się czują. Premiera nowych rozwiązań czekać będzie na odwiedzających w hali 4, stoisko 215.

Goście będą mogli na żywo przekonać się, jak w przyszłości wyglądać będzie życie w inteligentnym domu i jak innowacyjne produkty SIEGENIA pomagają tworzyć inteligentne scenariusze. Pod hasłem „SIEGENIA. 360° w przyszłość” firma zademonstruje proces tworzenia innowacyjnych produktów i systemów, który integralnie łączy się z usługami dopasowanymi do potrzeb klientów i procesami zapewniającymi oszczędność zasobów.

Odwiedzający stoisko targowe SIEGENIA będą mogli na żywo przekonać się, jak poprzez łączenie rozwiązań „smart” różnych producentów można stworzyć inteligentną przestrzeń mieszkalną, która ułatwia codzienne życie. Przykładem może być rozwiązanie, w którym po wyjściu mieszkańców cały dom zamyka się automatycznie i bezpiecznie. Po ich powrocie inteligentny dom otwiera się automatycznie, a napędy elektryczne i urządzenia wentylacyjne dostarczają świeże powietrze do wnętrza. Wszystko działa w sposób dopasowany do potrzeb użytkowników, a ilość energii potrzebna do ogrzewania lub chłodzenia budynku jest cały czas pod kontrolą.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
SIEGENIA-AUBI Sp. z o.o.
46-203, Kluczbork
ul. Ossowskiego 64
tel.: 077 4477700
fax.: 077 4477720