Reklama
Wyświetlenia 3707
29 lutego 2024

Nowy próg bezbarierowy do ALU, PCW i drewna od Alumaster Polska

MHT Alu

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów oraz użytkowników końcowych, Alumaster Polska prezentuje innowacyjne rozwiązanie: próg bezbarierowy z jedną listwą magnetyczną MHT. Dostawca ma nadzieję, że ta nowoczesna konstrukcja nie tylko zmieni standardy dostępności, ale także zredefiniuje sposób myślenia o barierach architektonicznych.

Dlaczego warto wdrożyć próg bezbarierowy Alumaster ?

Progi bezbarierowe oferują nie tylko dostępność i konkurencyjne ceny, ale także stanowią znaczący krok naprzód w eliminacji barier architektonicznych. Wprowadzając próg Alumaster do swojego asortymentu producenci mogą:

  • Zwiększyć konkurencyjność: wyróżnij się na rynku dzięki oferowaniu produktów, które są nie tylko innowacyjne, ale także promują inkluzywność i dostępność.
  • Podkreślić zaangażowanie: pokaż swoim klientom, że zależy Ci na budowaniu przestrzeni przyjaznych dla wszystkich, co przyciąga szeroką gamę odbiorców.
  • Otworzyć nowe segmenty rynku: dotrzyj do klientów, dla których dostępność i nowoczesne rozwiązania są kluczowymi kryteriami wyboru. Dotyczy to między innymi segmentu premium, ale także użytkowników obiektów przeznaczonych dla najstarszej i najmłodszej części społeczeństwa.

biuletyn 2 2024 0 1

Atrakcyjność cenowa nowego progu

Nowy próg bezbarierowy Alumaster jest ekonomiczną wersją wcześniej dostępnego rozwiązania, zachowując przy tym wszystkie zaawansowane funkcje i wysoką jakość. Ta atrakcyjna cenowo opcja została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu dostępności dla szerszej grupy klientów, w tym dla architektów poszukujących ekonomicznych, ale innowacyjnych rozwiązań w swoich projektach uwzględniających łączenie przestrzeni bez barier. Dzięki temu produkt jest nie tylko pożądany ze względu na swoje funkcjonalności i estetykę, ale teraz również dostępny dla szerszej grupy odbiorców, co może znacząco wpłynąć na decyzje zakupowe klientów końcowych.

Innowacyjne cechy produktu

  • Wysoka dźwiękoszczelność i izolacja cieplna: próg bezbarierowy zapewnia dźwiękoszczelność do 41 dB oraz efektywną izolację cieplną, co przekłada się na komfort i spokój w każdym wnętrzu.
  • Wytrzymałość i uniwersalność: spełniając wymagania obciążenia do 2500 N, produkt od Alumaster Polska jest gotowy sprostać najbardziej wymagającym warunkom, będąc jednocześnie idealnym rozwiązaniem dla drzwi z PCW, drewna, i aluminium.
  • Zwiększona dostępność: wykorzystanie jednej listwy magnetycznej sprawia, że rozwiązanie to posiada większość przewag progów magnetycznych dostępnych obecnie na rynku przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Dzięki temu bezbarierowość może stać się powszechna.

Łatwość instalacji i uniwersalność

Zaprojektowany z myślą o łatwości instalacji, nowy próg może być szybko i efektywnie wdrożony zarówno w nowych konstrukcjach, jak i podczas modernizacji istniejących budynków. Jego wszechstronność sprawia, że jest odpowiedni dla różnorodnych projektów i potrzeb architektonicznych.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
ALUMASTER POLSKA Sp. z o.o.
87-100, Toruń
Towarowa 7
tel.: 48 56 623 13 23