Reklama
Wyświetlenia 3252
29 lutego 2024

Firma FAAC zasila szeregi Związku POiD

FAAC POiD 1

Firma FAAC istnieje na rynku od roku 1965. Wtedy też powstał pierwszy napęd do automatyzacji bramy. Od tego momentu misją FAAC stała się poprawa jakości życia i bezpieczeństwa klientów poprzez upraszczanie i automatyzację codziennych czynności dzięki opracowywaniu innowacyjnych oraz funkcjonalnych urządzeń z zakresu automatyki i kontroli dostępu zarówno dla użytkowników pojazdów, jak i dla pieszych.

Dzisiaj grupa FAAC Technologies to międzynarodowa grupa obecna na całym świecie i przodujący gracz w dziedzinie automatyki. Obecnie portfolio produktowe Grupy jest dużo szersze niż tylko napędy do bram rozwiernych i przesuwnych. To także szlabany, napędy do drzwi automatycznych, słupki automatyczne, bramy szybkobieżne, systemy kontroli dostępu, systemy parkingowe. To wszechstronne rozwiązania w zakresie automatyki wejścia i wjazdu, kontroli dostępu pieszych i pojazdów oraz ochrony perymetrycznej. Grupa opatentowała 75 unikalnych rozwiązań, z których aż 42 to patenty FAAC.

W Polsce FAAC istnieje od ponad 25 lat i posiada w swojej ofercie produkty marek:

  • FAAC – automatyka do bram i szlabanów, wejść i drzwi automatycznych, bramy szybkobieżne oraz kontrola dostępu.
  • GENIUS – automatyka do bram i szlabanów
  • MAGNETIC – system z innowacyjnymi rozwiązaniami z zakresu kontroli dostępu i ochrony perymetrycznej: bramki dla pieszych, szlabany, kołowroty, terminale.
  • DAAB – napędy do zadań specjalnych, do bram ciężkich, przemysłowych.
  • COMETA – śluzy bezpieczeństwa, drzwi obrotowe z kontrolą dostępu

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
03-219, Warszawa
ul. Elektronowa 2 lok 1.22
tel.: 22 743 87 02
fax.: 22 811 20 64