Reklama
Wyświetlenia 3878
28 lutego 2024

Winkhaus na targach Fensterbau Frontale 2024

FF2024 Winkhaus

W dniach 19-22.03.2024 w Norymberdze odbędą się najważniejsze w Europie targi stolarki budowlanej. Od lat na Fensterbau Frontale premierę mają innowacyjne produkty i usługi dla branży okien i drzwi. To świetna okazja do biznesowych spotkań, dlatego po 6-letniej przerwie, związanej m.in. z pandemią, Winkhaus ponownie otwiera swoje wystawiennicze podwoje. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą produktów i usług Winkhaus do hali nr 4 na stoisko 4-243.

„Mamy wiele, by się tym dzielić. Nowe produkty. Nowe usługi. Nowe rozwiązania. Nowe możliwości dla Twojej Firmy” – pod takim hasłem firma zaprezentuje odwiedzającym koncepcje produktowe i cyfrowe dla biznesu. Winkhaus znany jest z szerokiego zakresu usług. Dba o rozwój produktów i narzędzi, zwiększających przewagę konkurencyjną. Nowości z tych dziedzin, w tym oczekiwaną w napięciu światową premierę, będzie można obejrzeć na stoisku wystawienniczym w Norymberdze.

Innowacje dla okien

W obszarze techniki okiennej zaprezentowane zostaną innowacje, które zwiększają efektywność w procesie produkcyjnym, a także niezawodność działania oraz bezpieczeństwo użytkownika. Oprócz zapowiadanej premiery ważnym tematem targowym będzie prezentacja nowego zawiasowania w systemie activPilot Concept, przeznaczonego do skrzydeł okiennych do 150 kg. To rozwiązanie jest już z powodzeniem wdrażane do produkcji stolarki, nadal jednak budzi zainteresowanie klientów.

Poszukujący wyszukanej estetyki na stoisku Winkhaus znajdą ofertę okuć do okien o wąskich profilach i dużych przeszkleniach z ukrytymi zawiasami systemu activPilot Topstar. Okucie to imponuje nie tylko dużą nośnością przy znacznych ciężarach skrzydeł, ale także ułatwieniami w procesie produkcji i podczas montażu stolarki. Winkhaus przygotował także ofertę dla zainteresowanych budownictwem bez barier i zdrową wentylacją, a także dla producentów stolarki aluminiowej – zaprezentuje nowości dot. systemu aluPilot.

Wsparcie dla profesjonalistów

Na uwagę zwiedzających zasługuje także Portal internetowy, ułatwiający klientom codzienną pracę i komunikację z dostawcą. Specjaliści z branży okiennej, drzwiowej i zabezpieczeń znajdą tu wiele przydatnych narzędzi, w tym przyjazny dla użytkownika podgląd realizacji zamówień oraz szeroką ofertę materiałów marketingowych i technicznych do pobrania.

Drzwi w najlepszej formie

Na targach Fensterbau Frontale premierę będą mieć nowoczesne zamki do drzwi wejściowych blueMotion+, blueMatic EAV4 i blueMatic EAV4+. Zamki zostały wyposażone w nowe napędy elektryczne zwiększające komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Można je otworzyć za pomocą wszystkich popularnych systemów bezpotencjałowych, jak skaner linii papilarnych, domofon, przyciski i, oczywiście, także za pomocą konwencjonalnego klucza do drzwi wejściowych.

Najważniejszym elementem nowych zamków do drzwi blueMatic EAV4+ i blueMotion+ jest konstrukcja silnika ze zintegrowanym modułem radiowym, który komunikuje się ze smartfonem poprzez Bluetooth® lub WLAN. System pozwala otworzyć drzwi za pomocą autorskiej aplikacji Winkhaus DoorControl (Android i IOS).

Systemy dostępowe

Na tegorocznych targach Fensterbau Frontale Winkhaus pokaże także szereg rozwiązań z dziedziny zabezpieczeń i kontroli dostępu. Zainteresowanych tymi produktami zapraszamy do obejrzenia i poznania zalet systemów wkładek mechanicznych keyOne X-pert, keyTec N-tra / N-tra+ i keyTec VSX / VSX+.

Oprócz mechanicznych systemów ryglowania, na stoisku targowym w Norymberdze można będzie zobaczyć także elektroniczny system kontroli dostępu blueCompact, konfigurowany za pomocą aplikacji. To znane już na rynku rozwiązanie, mające wiele zastosowań dla małych firm, przychodni lekarskich, klubów sportowych czy budynków straży pożarnych.

Zainteresowanych szczegółami ekspozycji zapraszamy do odwiedzenia stoiska Winkhaus. Na stronie Fensterbau Frontale 2024 | Winkhaus, po rejestracji, otrzymać można bezpłatny bilet na targi.

Redaktor:

Winkhaus Polska Beteiligungs spółka z o.o. sp.k.
64-130, Rydzyna
ul. Przemyslowa 1
tel.: 065 5255700
fax.: 065 5255800