Reklama
Wyświetlenia 3845
28 lutego 2024

Minimalistyczny uchwyt do drzwi balkonowych DELTA EASY

DELTA EASY STAC

DELTA EASY to minimalistyczne uchwyty do drzwi balkonowych od firmy STAC możliwe do zastosowania po zewnętrznej stronie drzwi w połączeniu z zaciskiem przytrzymującym.

Zaprojektowane zostały w celu dostarczenia maksymalnej możliwości dopasowania o wielu opcjach konfiguracji. Dzięki przejrzystemu, eleganckiemu i nowoczesnemu wzornictwu, uchwyty te doskonale dopasowują się do każdego stylu dekoracji, zapewniając funkcjonalność i estetykę.

» Możliwość dopasowania do każdego rodzaju położenia

Istnieją różne opcje zainstalowania w celu dostosowania do konkretnych potrzeb każdego użytkownika. Mogą być montowane przez instalatora w momencie wykańczania lub później na istniejącym już zestawie, niezależnie od zainstalowanych okuć lub akcesoriów.

  1. Mocowanie z przodu za pomocą elementów w kształcie diabolo: umożliwia późniejsze zamontowanie na istniejącym już zestawie.
  2. Mocowanie boczne za pomocą śrub do profilu: do profili umożliwiających montaż za pomocą śrub od wewnętrznej strony skrzydła profilu.
  3. Mocowanie boczne za pomocą śrub od strony klamki: do instalacji o podwójnej konfiguracji klamka ~ uchwyt (od zewnętrz / od wewnątrz).

» Ukryta estetyka

Rozmieszczenie śrub mocujących do profilu zapewnia, że nie zakłócają one estetyki uchwytu na żadnej z głównych i widocznych powierzchni, utrzymując je schludne oraz wolne od przeszkód.

» Prosty montaż

Jednym z priorytetów dostawcy było ułatwienie instalatorowi procesu montażu, dlatego inżynierowie STAC zaprojektowali prostą instalację, która znacznie skraca wymagany czas montażu uchwytu.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Stac Polska
32-300, Olkusz
Kluczewska 2A
tel.: 0048 32 263 07 40
fax.: 0048 32 263 07 40