Reklama
Wyświetlenia 3679
27 lutego 2024

Nowa era współpracy Grupy Voilàp z elumatec Polska i R&D Tech

someco

Grupa Voilàp tworzy coraz więcej obszarów, na których wdrażana jest wspólna struktura i zarządzanie zgodne ze strategią grupy.

elumatec Polska Sp. z o.o. i R&D Tech Sp. z o.o. mogą pochwalić się długą i udaną współpracą z Grupą Voilàp. W celu dalszego rozwoju i trwałego wzmocnienia naszej pozycji rynkowej dzięki rozwiązaniom PVC Someco, rozpoczęto stopniowy i zrównoważony proces transformacji i zmiany strategii sprzedaży.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że od stycznia 2024 roku firma R&D Tech Sp. z o.o., dotychczasowy dystrybutor marek emmegi i tekna, otrzymuje autoryzację do dystrybucji marki SOMECO w Polsce, aby wraz z elumatec Polska Sp. z o.o., przedstawicielstwem grupy Voilàp, zapewniać najlepszy poziom obsługi Klientów.

Decyzja Voilàp ma na celu maksymalne wykorzystanie synergii kompetencji funkcjonujących w poszczególnych przedsiębiorstwach, wzmocnienie mocnych stron i promowanie indywidualnych talentów. Koncentruje się na doskonałości i wzroście – doskonałości w procesach i usługach oraz wzroście poprzez wspieranie rozwoju Klientów.

Dzięki nowemu podejściu, opartemu na ścisłej współpracy, koncern jest w stanie zaprojektować wysoce innowacyjne produkt oraz kompatybilne oprogramowanie, które wyróżniają Voilàp na rynku maszynowym. Możliwość czerpania z uzupełniających się talentów, umiejętności i wiedzy zapewnia Grupie Voilàp możliwość oferowania Klientom portfolio produktów i usług, które spełniają wszystkie ich potrzeby.

W Polsce elumatec Polska Sp. z o.o. i R&D Tech Sp. z o.o. będą nadal działać obok siebie, ale ze wspólną wizją i wspólnym dostępem do głównej marki Voilàp przeznaczonej dla rynku PVC – SOMECO.

Thomas Fischer
Dyrektor Voilàp Polska                                              

Voilap Company

Redaktor: