Reklama
Wyświetlenia 3738
DRUTEX Stuttgart 1

DRUTEX w dniach 19-23 lutego br. wziął udział w targach R+T w Stuttgarcie. Jest to największa i najbardziej prestiżowa na świecie impreza wystawiennicza poświęcona przesłonom okiennym, takim jak rolety i żaluzje fasadowe. Do dawnej stolicy królestwa Wirtembergii zawitało ponad 1100 wystawców z różnych zakątków globu.

Dla DRUTEXu targi w Stuttgarcie są ważną pozycją w tegorocznym kalendarzu imprez wystawienniczych. Niemcy stanowią jeden z głównych kierunków eksportowych producenta z Północnej Polski, ponieważ ponad 80% jego całkowitej produkcji trafia za granicę.

Targi R+T, w których po raz pierwszy wzięliśmy udział, odbyły się po czteroletniej przerwie. Dla nas była to przede wszystkim okazja do zaprezentowania nowości produktowych, spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami biznesowymi. Cieszymy się z dużej frekwencji na stoisku, ogromnego zainteresowania naszymi produktami oraz z wielu zainicjowanych kontaktów handlowych – mówi Paweł Jereczek dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Na 180-metrowym stoisku DRUTEX przedstawił m.in. swoje autorskie systemy rolet i żaluzji fasadowych oraz nowość w ofercie – pergolę, która została wyposażona w elektronicznie sterowany dach, oświetlenie led i screen zapewniający osłonę od wiatru oraz odpowiedni poziom intymności. Oczywiście na stoisku nie mogło zabraknąć energooszczędnej stolarki PVC: okien Iglo Energy Classic, okien aluminiowych z serii MB oraz hybrydy PVC z aluminium – Iglo Energy Alucover.

Ekspozycję uzupełniły systemy tarasowe oraz drzwi z PVC i aluminium. Wśród odwiedzających ogromne wrażenie, poza ofertą produktową, wywarł czas realizacji zamówień wraz z dostawą, który w DRUTEXie wynosi 7 dni na terenie całej Europy.

DRUTEX Stuttgart 2

Po zakończonych w Niemczech targach DRUTEX udaje się prosto do Stanów Zjednoczonych, gdzie w dniach 27-29 lutego odbędą się największe w Ameryce Północnej targi branży budowlanej NAHB IBS w Las Vegas.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103