Reklama
Wyświetlenia 3933
26 lutego 2024

Największy w Europie showroom DRUTEX otwarty w Hiszpanii

Showroom Drutex Hiszpania 1

DRUTEX bardzo mocno akcentuje obecność na rynku hiszpańskim. Jeden z największych producentów okien i drzwi w Europie 23 lutego br. otworzył w Gandii, nieopodal Walencji, swój największy na Starym Kontynencie showroom o powierzchni 500 m², a już 8 marca otwiera kolejny. Tym razem klienci będą mieli do dyspozycji 100 m² w Cabo Roig.

DRUTEX od ub. roku intensywnie buduje sieć sprzedaży stolarki okienno-drzwiowej w Hiszpanii. W związku z tym otwiera na tamtejszym rynku nowoczesne ekspozycje swoich produktów, tzw. showroomy. Pierwszy oddany do użytku ma powierzchnię 500 m² i są w nim prezentowane wszystkie oferowane systemy okien i drzwi z PVC, drewna i aluminium, w tym m.in. wielkogabarytowe drzwi trzpieniowe Pivot, rolety oraz żaluzje fasadowe, ogród zimowy i pergola.

Nowoczesne, światowej klasy produkty wymagają ekspozycji tej samej jakości, a więc wymagają dedykowanych showroomów. Dzięki nim szersze grono klientów ma możliwość zapoznania się z bogatym portfolio stolarki okienno-drzwiowej, którą produkujemy od A do Z. Otwarty w Gandii showroom jest największym naszym obiektem tego typu w Europie. To krok milowy we wzmacnianiu obecności marki DRUTEX na Półwyspie Iberyjskim – mówi Mariusz Szuturma, dyrektor ds. handlowych na rynek hiszpański w firmie DRUTEX.

Otwarcie showroomu w Gandii zaszczyciła grupa ponad 120 osób, w której byli architekci, deweloperzy, dziennikarze oraz przedstawiciele lokalnego biznesu. Zaproszeni goście mieli okazję poznać funkcjonalność produktów DRUTEXu oraz systemy dedykowane na rynek hiszpański, takie jak np. system okienno-tarasowy z PVC Iglo Slide.

Showroom Drutex Hiszpania 5

Z rozwojem sieci sprzedaży na rynku hiszpańskim wiąże się także udział DRUTEX SA w targach budowlanych – w Barcelonie i Madrycie. W ramach wdrażanej ekspansji międzynarodowej spółka w br. zaprezentuje swoje produkty na 11 imprezach wystawienniczych na całym świecie. DRUTEX, który oferuje 7-dniowy termin realizacji zamówień wraz z dostawą na terenie Europy, eksportuje swoje produkty do ponad 40 krajów. Sprzedaż zagraniczna stanowi obecnie ponad 80% jego przychodu.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103