Reklama
Wyświetlenia 3979
22 lutego 2024

DRUTEX na targach w Las Vegas

Zaproszenie targi IBS Las Vegas FB pl

DRUTEX ostatnie trzy dni lutego spędzi w Stanach Zjednoczonych na targach NAHB International Builders Show w Las Vegas. Po KLIMAHOUSE Bolzano we Włoszech i R+T Stuttgart w Niemczech jest to już dla firmy trzecia impreza wystawiennicza w tym roku.

Targi budowalne NAHB IBS w Las Vegas są największą tego typu imprezą na rynku amerykańskim. Odbędą się w dniach 27-29 lutego. Swoje produkty zaprezentuje ponad 1300 producentów i dostawców związanych z branżą budowlaną. DRUTEX, jeden z liderów stolarki okienno-drzwiowej w Europie, na stoisku liczącym ponad 270 m² przedstawi klientom szereg energooszczędnych modeli okien, drzwi, rolet i żaluzji fasadowych.

NAHB IBS w Las Vegas są dla nas okazją do zaprezentowania autorskich modeli okien i drzwi, które podbiły rynki europejskie i cieszą się rosnącą popularnością także w USA. Oferowana przez nas stolarka okienno-drzwiowa wyróżnia się wysoką jakością, którą potwierdzają również certyfikaty wymagane na rynku amerykańskim, designem oraz możliwością pełnej personalizacji – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. handlowych w firmie DRUTEX.

Stolarkę firmy DRUTEX można spotkać w prestiżowych realizacjach w USA, m.in. w hotelach Hilton, Hyatt, Holiday Inn czy Sheraton. Po zakończonych targach w Las Vegas DRUTEX w dniach 19-22 marca zawita do Norymbergi na Fensterbau Frontale.

Redaktor:

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103