Reklama
Wyświetlenia 4223
21 lutego 2024

Aluminiowy system drzwi przesuwnych Hi-Finity od AWILUX

Drzwi ,
Reynaers AWILUX Hi Finity 2
fot. Reynaers/AWILUX | Aluminiowy system drzwi przesuwnych Hi-Finity

Nowy system aluminiowych drzwi przesuwnych Hi-Finity od AWILUX łączy nieograniczony widok, wysoką izolacyjność, elegancję niewidocznych profili oraz niemożliwą do przecenienia swobodę projektowania. System udoskonala sposób doświetlania i aranżacji przestrzeni, sprawdzając się zarówno w nowych obiektach, jak i przy renowacjach.

Niezrównany widok i efektywność systemu

Dzięki systemowi aluminiowych drzwi przesuwnych Hi-Finity od AWILUX możemy cieszyć się nieograniczonym widokiem, zapewniając jednocześnie niezwykle efektywne rozwiązanie. Mocna konstrukcja umożliwia montaż elementów szklanych o wadze do 750 kg oraz elementów stałych do 1200 kg, co przekłada się na bezpieczne i solidne wykonanie. System Hi-Finity spełnia wszystkie wymagania projektowe, oferując ogromne przeszklenia i niemal niewidoczne profile. To rozwiązanie, które otwiera przestrzeń na nowe możliwości aranżacyjne, doskonale wkomponowując się w nowoczesne, niskoenergetyczne budynki. Jego eleganckie linie i niczym niezakłócony widok stanowią prawdziwy atut dla każdego, kto ceni nowoczesny design.

Najwyższe parametry w zasięgu ręki

System Hi-Finity gwarantuje wysoką izolacyjność, umożliwiając podwójne i potrójne szklenie. To sprawia, że pomieszczenia są dobrze zabezpieczone przed utratą ciepła, co przekłada się na poczucie komfortu i oszczędność energii. Wariant ze szkłem dwukomorowym o wysokiej izolacyjności termicznej, wynoszącej 0.87 W/m²K, gwarantuje jeszcze lepsze parametry techniczne, dbając o komfort mieszkańców. Posiada również wysokie właściwości akustyczne na poziomie Rw(C;Ctr) = 46(-1;-3) dB.

Bezpieczeństwo z myślą o użytkownikach

Nowy system aluminiowych drzwi przesuwnych od AWILUX to także gwarancja większego bezpieczeństwa mieszkańców. Dostępność wersji antywłamaniowej klasy RC2 stanowi kluczowy element tej koncepcji, oferując dodatkową warstwę zabezpieczeń. Klasyfikacja ta zapewnia, że Hi-Finity spełnia podwyższone normy odporności na próby włamań, dostarczając klientom pewności, że ich dom jest nie tylko miejscem eleganckim i nowoczesnym, ale również bardziej bezpiecznym.

Konstrukcja dostosowana do potrzeb

Nowy system od AWILUX wyróżnia się nie tylko innowacyjną technologią, ale także różnorodnością dostępnych wariantów konstrukcyjnych, zapewniając inwestorom pełną swobodę w dostosowaniu produktu do ich unikalnych preferencji. Wykończenie jednolite z podłogą jest eleganckie i bezprogowe – wózek chowany jest pod posadzką, a konstrukcja ościeżnicy dyskretnie przykryta podłogą. To rozwiązanie nie tylko nadaje się doskonale do nowoczesnych wnętrz, ale także sprawia, że drzwi stanowią harmonijne przedłużenie posadzki. Hi-Finity oferuje również różne opcje projektowe, w tym wersję 3-szynową, co umożliwia otwieranie jeszcze większej części okna, gdy wszystkie skrzydła przesuwają się jeden za drugim. Natomiast opcja 2-szybowa stanowi podstawowy wariant dla szyb jednokomorowych.

Dodatkowe opcje projektowe

Wariant otwieranego narożnika oferuje jeszcze większą swobodę projektowania, umożliwiając otwieranie drzwi na narożniku. To rozwiązanie, które nadaje się szczególnie do przestrzeni, gdzie zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnego miejsca i stworzeniu efektownego wejścia. Oszczędny wariant Pocket Solution to najbardziej minimalistyczne rozwiązanie, gdzie wszystkie otwierane skrzydła wsuwają się w ścianę. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią oszczędność miejsca i chcą utrzymać czysty, nowoczesny design bez dodatkowych elementów wyłaniających się na pierwszy plan.

Spersonalizuj swoje Hi-Finity

Warto pamiętać, że dostępne opcje produktu pozwalają spersonalizować system Hi-Finity, dodając do systemu dodatkowe funkcje, takie jak kontrola dostępu, napęd automatyczny, elegancka balustrada czy moskitiera. Dzięki temu można być pewnym, że nowe aluminiowe drzwi przesuwne od AWILUX spełnią wszelkie oczekiwania i potrzeby użytkowników, zapewniając jednocześnie funkcjonalność i estetykę.

Reynaers AWILUX Hi Finity

Aluminiowy system drzwi przesuwnych Hi-Finity. Fot. Reynaers/AWILUX

Hi-Finity z oferty AWILUX to nie tylko drzwi przesuwne, to przyszłość aranżacji wnętrz. System łączy nieograniczony widok, wysoką izolacyjność i elegancję niemal niewidocznych profili. To tu nowoczesność i funkcjonalność spotykają się z podwyższonym bezpieczeństwem dzięki antywłamaniowej opcji klasy RC2. Co więcej, różnorodność wariantów konstrukcyjnych dostosowanych do potrzeb klientów oraz możliwość spersonalizowania Hi-Finity sprawiają, że to nie tylko drzwi – to nowy wymiar stylu i komfortu w każdym domu.

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
AWILUX Polska Sp. z o.o Sp.k.
64-100, Leszno
ul. Budowlanych 9
tel.: +48 65 525 42 90
fax.: +48 65 525 42 91