Reklama
Wyświetlenia 4461
20 lutego 2024

Związek POiD patronem honorowym Targów Bud-Gryf & Home Szczecin 2024

Targi ,
BUDGRYF POiD

Związek Polskie Okna i Drzwi wraz organizatorem, spółką Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia, zapraszają na koleją edycję „Bud-Gryf & Home Szczecin 2024”– największych na Pomorzu Zachodnim targów dedykowanych w całości branży budowlanej i wnętrzarskiej. Targi odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera 3/5/7 w Szczecinie w terminie 22-24 marca 2024. Edycję 2023 odwiedziło 7500 osób, a wystawców było blisko 120.

Oferta wystawiennicza kierowana jest do firm działających w branżach budowlanej, grzewczej i wnętrzarskiej. Targi Bud-Gryf & Home są doskonałą okazją, aby zaprezentować swoją firmę wśród klientów i przedsiębiorców z Polski i zagranicy, bowiem co roku odwiedza je blisko dziewięć tysięcy osób, z czego ponad osiemdziesiąt procent jest w trakcie budowy lub remontu. Gwarantowana jest obecność marki podczas konferencji, możliwość zorganizowania własnego eventu, a także zdobycie medalu w konkursie „Wyróżniony Wyrób” – informują organizatorzy targów. 

Podczas targów będzie można wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach. Na stoiskach wystawienniczych będzie można zobaczyć najnowsze materiały budowlane, narzędzia, maszyny oraz dekoracje, a także produkty niezbędne do wykończenia domów i wnętrz. Na odwiedzających czekać będą przedstawiciele firm z branży budowlanej, energetycznej i wnętrzarskiej. Nie zabraknie także wydarzeń towarzyszących takich jak konferencje, spotkania branżowe, pokazy czy panele dyskusyjne. Pojawią się również uczestnicy konferencji „Energia Miasta Szczecin. Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024.” Nadchodzącej edycji będzie towarzyszyć już po raz 15. konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

W programie targów BUD-GRYF & HOME 2024:

  • Prezentacje nowych technologii, materiałów budowlanych, maszyn, narzędzi i innowacyjnych rozwiązań grzewczych
  • Dekoracje, wyposażenie i materiały wykończeniowe dla domów i mieszkań
  • Nowinki branżowe
  • Konferencje i spotkania branżowe
  • Konkurs dla wystawców Wyróżniony Wyrób
  • Warsztaty i pokazy
  • Porady ekspertów, architektów, praktyków
  • Mini Targi Zieleni

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
Polskie Okna i Drzwi Związek Producentów, Dostawców i Dystrybutorów
03-219, Warszawa
ul. Elektronowa 2 lok 1.22
tel.: 22 743 87 02
fax.: 22 811 20 64