Reklama
Wyświetlenia 4825
Robus NICE
fot. NICE | Seria Robus reprezentuje zaawansowaną linię silników Nice do bram przesuwnych

Nice bierze udział w targach R+T 2024. Uwagę zwiedzających mają przyciągać innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania inteligentnych i zrównoważonych domów. 

Od osłon przeciwsłonecznych przez rozwiązania do zarządzania bramami i drzwiami po rozwiązania do zarządzania domem, Nice pomaga tworzyć nieograniczone scenariusze upraszczające życie w domu dzięki innowacjom, udoskonalonej łączności i wyjątkowo łatwej instalacji.

Nice, ekspert w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, bierze udział w R+T 2024, wiodących na świecie branżowych targach rolet, drzwi/bram i systemów osłon przeciwsłonecznych. Nice zaprasza na swoje stoisko, do swojego świata w ramach Messe Stuttgart odbywających się w dniach 19-23 lutego pod hasłem „Create. Sustainable. Future. TogetheR+T”.

Możliwość oprowadzenia przez przewodnika i praktyczne pokazy sprawiają, że obecność Nice na tych znaczących międzynarodowych targach to coś więcej niż prezentacja najnowszych technologii.

R+T to dla nas doskonała okazja do opowiedzenia fascynującej historii naszej tożsamości i podstawowych wartości Grupy, która konsekwentnie i stale rozwija swoją wiedzę w zakresie osłon przeciwsłonecznych, bram i drzwi oraz zarządzania domem, zapewniając płynnie zintegrowane, wydajne i kompleksowe opcje dla domów i firm” – wyjaśnia Roberto Griffa, Dyrektor Generalny Nice. „To wydarzenie jest najważniejszym i strategicznym punktem styku z klientem, pozwalającym zabrać naszych klientów w podróż pełną innowacji, zrównoważonego rozwoju i niezapomnianych doświadczeń z naszymi rozwiązaniami.

Co nowego na R+T 2024?

R+T to doskonała okazja do zaprezentowania ponad 50 innowacyjnych produktów, które będą wyróżniać Nice w roku 2024. Nowy ekosystem charakteryzuje się jeszcze lepszą jakością produktów i nieograniczonymi scenariuszami usprawniającymi wiele codziennych czynności domowego życia.

„Bez ograniczeń” to słowo klucz, które napędza rozwiązania Nice w zakresie zarządzania domem: przestrzeń życiowa, w której codzienne gesty stają się proste i inteligentne. Osłony przeciwsłoneczne, bramy, grzejniki, termostaty, wideodomofony, drzwi i urządzenia łączą się, aby można je było łatwo koordynować za pomocą prostego polecenia głosowego lub przyjaznej dla użytkownika, wielokrotnie nagradzanej aplikacji na smartfona. Wszystkie te urządzenia mogą stanowić wspólnie innowacyjny ekosystem – niezwykle łatwy w instalacji i obsłudze, inspirowany stylem życia klienta. Na targach R+T goście na stoisku Nice mogą w pełni zaangażować się w interaktywną podróż. Każdy będzie mógł odkryć, jak w ciągu 15 minut można uczynić swój dom prawdziwie inteligentnym.

Sun Shading Solutions

Na targach R+T Nice z dumą prezentuje swoje rozwiązania w zakresie osłon przeciwsłonecznych, w centrum uwagi stawiając innowacyjny silnik Next Autotorque. Cichszy niż kiedykolwiek, jest flagowym produktem w gamie silników Next - Nice, gwarantując niezwykłą redukcję zużycia energii o 35% w porównaniu z poprzednią serią. Zaprojektowany do zastosowań w markizach w zakresie od 20 Nm do 50 Nm, Next Autotorque wprowadza tryb samo uczenia się, inteligentnie rozpoznając wymaganą siłę. Ta najnowocześniejsza technologia zapewnia wydajność i jest wyrazem zaangażowania w innowacje zorientowane na potrzeby klienta.

Technologia Nice pozwala na kontrolę prędkości opartą na czynnikach środowiskowych po podłączeniu do czujnika klimatycznego, takiego jak Domì, zdolnego do wykrywania warunków pogodowych. Umożliwia także zdalne programowanie otwierania i zamykania markizy ze zmienną prędkością, jeśli jest to wymagane w celu jej ochrony. Ale na tym innowacje się nie kończą. Nice przedstawia Domì, nową generację transmiterów zaprojektowanych do każdych potrzeb, zapewniających precyzyjną kontrolę automatyki dzięki funkcji suwaka. Kompatybilny z systemem inteligentnego domu Yubii, jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej – wyposażonych w magnetyczny uchwyt ścienny.

Wśród innowacji elero prezentowanych na targach R+T warto zwrócić uwagę na niezwykłą, nową serię Son, wyróżniająca się oryginalnym, nowoczesnym i przyciągającym wzrok designem. Nadajniki radiowe serii Son zapewniają łatwe i wygodne sterowanie: od rolet po osłony przeciwsłoneczne. Intuicyjny i łatwy w programowaniu, każdy model jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach (białym i srebrnym) i jest wyposażony w magnetyczny uchwyt ścienny oraz funkcję suwaka zapewniającą wygodną obsługę oświetlenia i żaluzji.

Home Management Solutions

Yubii Home Pro pozwala na realizację nieograniczonych scenariuszy, umożliwiając sterowanie ponad 200 podłączonych urządzeń, tworząc w ten sposób inteligentny, bezpieczny i zrównoważony dom. Yubii Home Pro wyróżnia się jako wielofunkcyjna centrala, oferując kompatybilność z ponad 3000 urządzeń, w tym urządzeniami innych marek, dając w ten sposób klientom możliwość integracji z preferowanymi produktami. System jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest odpowiedni do każdego domu, pozwala na elastyczność korzystania z niego, począwszy od pojedynczego pomieszczenia po cały dom.

Na targach R+T zaprezentowana zostanie aplikacja Yubii Home, czyli nowe uzupełnienie rozwiązań do zarządzania domem. Jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, oferuje nowoczesne i atrakcyjne rozwiązania. Użytkownicy mogą sterować roletami, bramami wjazdowymi i bramami garażowymi, oświetleniem, temperaturą i systemami bezpieczeństwa, indywidualnie lub automatycznie poprzez zdefiniowane scenariusze. Panel Energii dostarcza w czasie rzeczywistym dane dotyczące zużycia energii w domu, aby wspierać zrównoważone życie i oszczędzać koszty. Aplikacja zapewnia także znaczące ulepszenia dla instalatorów, umożliwiając im tworzenie i konfigurację scenariuszy jednym dotknięciem na smartfonie, bez konieczności korzystania z komputera. Instrukcje krok po kroku i zdjęcia produktów umożliwiają łatwy i szybki montaż oraz naprawę.

Bramy i Drzwi

Wśród najnowszych innowacji Nice wprowadza Spider 800, 800W i 1200BLW, zintegrowaną, wysokowydajną automatykę do bram garażowych, w przypadku 1200BLW z bezszczotkowym silnikiem zdolnym do intensywnego użytkowania, do 150 cykli dziennie. To nowe rozwiązanie jest wyposażone w zintegrowaną centralę sterującą i dwukierunkowy odbiornik, a dzięki wykonaniu w ponad 80% z plastiku pochodzącego z recyklingu i zmniejszonemu zużyciu energii (certyfikat środowiskowy EPD) jest zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Seria Robus reprezentuje zaawansowaną linię silników Nice do bram przesuwnych. Robus wyróżnia się jako wysokowydajne, inteligentne i zintegrowane rozwiązanie, które zapewnia trwałość, wydajność i łatwość użytkowania. Niektóre z nowych modeli Robus będą wyposażone w funkcję WiFi i kompatybilne ze środowiskiem Nice Yubii. Wyposażone również w innowacyjny system Eye Check, wraz ze zintegrowanym czerwonym lub zielonym światłem LED, które zapewnia wizualną informację zwrotną o stanie siłownika. Seria charakteryzuje się również kompatybilnością z poprzednimi modelami Nice, a jednostka sterująca może rozszerzyć swoje funkcje dzięki nowym kartom rozszerzeń I/O. Robus posiada również certyfikat środowiskowy EPD, wykonany jest w ponad 90% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Kompaktowy i ergonomiczny MyGo to nowa generacja nadajników do bram i bram garażowych. Seria obejmuje wersje jednokierunkowe i dwukierunkowe i jest dostępna w wersjach 2, 4 i 8-kanałowych. Wersja dwukierunkowa charakteryzuje się unikalnym sygnałem odbioru polecenia za pomocą krótkiej wibracji i zielonego światła informacyjnej diody LED, co dodatkowo zwiększa wygodę użytkowania.

Nagrody Innowacji – R+T Innovation Awards 2024

Podczas targów Nice została uhonorowana dwiema nagrodami R+T Innovation Awards 2024. Next Fit Autotorque otrzymał wyróżnienie w kategorii „Systemy napędu i sterowania do rolet i systemów osłon przeciwsłonecznych”, a system operacyjny Yubii Smart Home OS zwyciężył w kategorii „Automatyka Budynkowa”.

Projektowanie możliwie najlepszych doświadczeń klientów jest podstawą naszej misji. Innowacja to dla nas proces tworzenia nowych i lepszych sposobów dostarczania wartości naszym klientom. Dlatego jesteśmy niezwykle dumni z wyróżnienia produktu nagrodą R+T Innovation Awards. Sukces, który jest głęboko zakorzeniony w synergii różnorodnych talentów i idei pracujących na rzecz wspólnego celu – przyznaje Juan Pablo Boz, Dyrektor ds. Marketingu w Nice.

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022