Reklama
Wyświetlenia 3824
19 lutego 2024

Aluprof wprowadza nowy standard katalogów

Nowe katalogi Aluprof

Nowoczesny design, poprawiona przejrzystości, intuicyjna nawigacja – takie cele przyświecały twórcom nowego standardu katalogów Aluprof. W Strefie Autoryzowanej można się już zapoznać z pierwszym dokumentem przygotowanym zgodnie z nowym wzorem.

W katalogach zmieniona została szata graficzna, której nadano nowoczesny wygląd. Dzięki temu zabiegowi znacznie poprawiła się przejrzystość dokumentów, co z pewnością docenią użytkownicy. Przy tworzeniu nowego standardu do serca wzięto sobie również powiedzenie, że „obraz jest wart tysiąca słów”, więc od teraz w katalogach będzie można zauważyć intuicyjne piktogramy, które symbolizują poszczególne elementy i akcesoria, czynności do wykonania, a także rodzaje konstrukcji. Zastosowanie tego typu znaków graficznych umożliwiło ograniczenie opisów na stronach.

Istotną zmianę wprowadzono też w rozdziałach poświęconych fabrykacji. Dzięki oznaczaniu wykonywanych operacji odpowiednim kolorem poprawiła się przejrzystość dokumentu. Obecnie rzut oka na rysunek wystarczy, by zobaczyć wymagane działania związane z obróbką elementów, czy klejeniem i uszczelnieniem.

W Strefie Autoryzowanej jest już dostępny premierowo katalog przygotowany w nowym standardzie. Jest on poświęcony nowej fasadzie słupowo-ryglowej MB-MM50N. To pierwszy w ofercie Aluprof system prostocięty, skręcany, który umożliwia budowę ramy z jednego profilu (słup jest jednocześnie ryglem).

Redaktor:

ALUPROF S.A.
43-300, Bielsko-Biała
ul. Warszawska 153
tel.: 033 8195300
fax.: 033 8150260