Reklama
Wyświetlenia 4800
16 lutego 2024

Poprzez strategiczną nominację Quanex stawia na rozwój w sektorze szkła izolacyjnego

Quanex, przodujący dostawca wyrobów budowlanych, nominacją doświadczonego specjalisty na stanowisko Global Market Direktor podkreśla niesłabnącą uwagę skierowaną na sektor szkła izolacyjnego.

Mike Moran, działający w brytyjskim oddziale firmy w Coventry, wnosi ponad dwa dziesięciolecia branżowego doświadczenia po tym, jak uprzednio pracował na stanowisku Commercial Director w firmie Sanglier i przez 18 lat zajmował kierownicze stanowiska o charakterze handlowym w firmie Bostik. Mike Moran podlega bezpośrednio Dyrektorowi Zarządzającemu Quanex IG International Chrisowi Aldersonowi i będzie odgrywał decydującą rolę w rozszerzaniu potencjału przedsiębiorstwa na nowe rynki i regiony. Uzyskał tytuł magisterski Master of Science w dziedzinie nauk o polimerach na Uniwersytecie Manchester oraz zdobył dalsze kwalifikacje na Uniwersytecie Wolverhampton, w Stafford College i na Ghent University Management School.

Chris Alderson: Cieszę się, że Mike dołączył do naszej firmy. Przez wiele lat miałem zaszczyt współpracować z nim w firmie Bostik i z pierwszej ręki mogłem zapoznać się z jego zaangażowaniem oraz fachową wiedzą handlową. Jest on istotnym uzupełnieniem zespołu zarządzającego firmą Quanex i bardzo nas wesprze w staraniach, aby w nadchodzących latach osiągnąć nasze ambitne strategiczne cele.

Chris Alderson Managing Director scaled

Chris Alderson, Dyrektor Zarządzający firmy Quanex IG International

Mike Moran: Jestem bardzo zadowolony ze wstąpienia do firmy Quanex. Jest ona znakomitym przedsiębiorstwem, które znam od wielu lat i którego dynamiczna i ukierunkowana na przyszłość kultura zawsze mnie fascynowała. To wspaniale móc działać ponownie w branży szkła izolacyjnego. Jako że rządzący, przedsiębiorstwa i gospodarstwa domowe na całym świecie dążą do coraz bardziej zrównoważonego rozwoju, wieżę, że ten sektor ma przed sobą świetlaną przyszłość. Cieszę się na współpracę w naszym globalnym zespole, aby doprowadzić Quanex do tego, by stał się częścią większej całości.

Mike Moran Global Market Director

Mike Moran, Global Market Director firmy Quanex IG International

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
Edgetech Europe GmbH
52525, Heinsberg
Gladbacher Strasse 23
tel.: + 49 2452 96491.0
fax.: +49(0)2452 96491 11