Reklama
Wyświetlenia 3401
16 lutego 2024

Eko-Okna S.A. w Las Vegas: Innowacje na światowej scenie targowej

eko okna IBS 1

Producent z Kornic to stały uczestnik renomowanych imprez targowych związanych z branżą budowlaną, a 2024 rok nie będzie wyjątkiem! Zeszłoroczne targi w Las Vegas zakończyły się dużym sukcesem dla Eko-Okien, dlatego też producent po raz kolejny wybiera się za ocean.

W roku 2023 firma otrzymała pozytywne opinie klientów i uznanie branżowych ekspertów za innowacyjność i jakość swoich produktów, co dodatkowo umocniło jej reputację w sektorze stolarki otworowej. Teraz, w 2024 roku, producent z Kornic wraca do Las Vegas pełen entuzjazmu i gotowości do zaprezentowania swoich najnowszych propozycji.

Jesteśmy przekonani, że nasza obecność na targach NAHB IBS w Las Vegas umocni naszą pozycję jako lidera branży stolarki otworowej zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. To dla nas nie tylko okazja do promocji marki, ale także do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz do rozszerzenia naszego wpływu na światową scenę budowlaną – mówi Jakub Głowacki, Market Development Manager Eko-Okien.

Eko-Okna S.A. zaprezentują najnowsze rozwiązania, które spełniają oczekiwania klientów pod względem estetyki, funkcjonalności i energooszczędności. Jako jeden z punktów prezentacji odwiedzający będą mogli zobaczyć COR Vision GALANDAGE, czyli system aluminiowy, który umożliwia schowanie jednego, dwóch lub nawet trzech ruchomych skrzydeł drzwi wewnątrz sąsiednich ścian. W ten sposób uzyskuje się całkowicie otwartą przestrzeń.

Na naszym stoisku pojawią się też systemy casement, dopasowane do wymogów rynku USA. Dostosowane one są do specyficznych potrzeb i preferencji amerykańskich klientów, zapewniając im nie tylko doskonałe parametry izolacyjne, ale również łatwość obsługi i długotrwałą wytrzymałość. Wierzymy, że nasze produkty staną się nieodłączną częścią wielu amerykańskich domów, przynosząc nie tylko funkcjonalność, ale także piękno i elegancję – mówi Jakub Głowacki, Market Development Manager w Eko-Oknach.

Na stoisku producenta z Kornic pojawi się też system składanych drzwi aluminiowych MB-86 Fold Line HD, który jest pełen możliwości. Dzięki niemu możemy połączyć salon z tarasem lub przekształcić dwa mniejsze pomieszczenia w jedną przestronną przestrzeń.

Pomimo swojego rozmiaru, są one bardzo wygodne w obsłudze, a możliwość zastosowania zaawansowanych rodzajów szkła, takich jak Planibel Dark Grey, zwiększa gamę dostępnych opcji projektowych – dodaje Jakub Głowacki, Market Development Manager w Eko-Oknach.

eko okna IBS 2

Eko-Okna przygotowały darmowe wejściówki dla swoich klientów i zapraszają do udziału w NAHB IBS w Las Vegas! Aby odebrać wejściówkę, należy zarejestrować się na stronie: www.BuildersShow.com/EkoOknaSA.

27-29 lutego 2024
Stoisko numer C5635

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62