Reklama
Wyświetlenia 5989
15 lutego 2024

Yubii Home Pro, czyli inteligentne i zintegrowane zarządzanie urządzeniami smart 

Yubii Home Pro 1 scaled
fot. NICE | Nice Yubii Home Pro

Dzięki zwiększonej mocy i wydajności Yubii Home Pro wyróżnia się kompatybilnością z ponad 3000 urządzeń innych firm. Pozwala z łatwością nadzorować liczne automatyzacje i ułatwia tworzenie nieograniczonych scenariuszy. Ta innowacja przenosi dom Nice na nowy poziom inteligencji, łączności, bezpieczeństwa i komfortu.

Nice, ekspert w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, wprowadza na rynek Yubii Home Pro. Ta wielofunkcyjna centrala ma na nowo zdefiniować interakcję użytkownika z domem, zapewniając jednoczesną kontrolę nad ponad 200 urządzeniami i umożliwiając tworzenie dostosowanych scenariuszy w różnych dziedzinach, takich jak automatyka bramowa i wjazdowa, automatyzacja systemu bezpieczeństwa, regulacja parametrów ogrzewania i klimatyzacji, sterowanie oświetleniem, roletami i żaluzjami, zarządzanie urządzeniami i integrację z multimediami.

Yubii Home Pro to dynamiczny towarzysz codziennego życia, zapewniający wydajność, dwukierunkową funkcjonalność i płynną interakcję z poleceniami głosowymi. Wspiera wymianę danych o otoczeniu w czasie rzeczywistym wraz ze spersonalizowanymi sugestiami optymalizacji. System, dostępny zdalnie za pośrednictwem nowej, przyjaznej dla użytkownika aplikacji Yubii Home, oferuje wgląd w optymalizację komfortu życia. Co więcej, kompatybilność z Apple Watch umożliwia aktywację scenariusza bezpośrednio z zegarka, nawet w ruchu.

Dzięki kompatybilności z ponad 3000 urządzeń, w tym urządzeń innych marek, takich jak Sonos, Philips Hue, Tado, Tedee, Netatmo, Fronius, Solaredge czy Sensibo, Yubii Home Pro upraszcza zarządzanie domem, oferując elastyczność, która ma wyznaczać nowe i bezkonkurencyjne standardy. Wszechstronność platformy umożliwia użytkownikom tworzenie wielu spersonalizowanych scenariuszy dostosowanych do ich unikalnych preferencji i wymagań, niezależnie od wielkości i układu ich przestrzeni życiowych.

Uwolnij pełny potencjał swojego domu dzięki Yubii Home Pro 

Efektywne zarządzanie energią i świadomość ekologiczna to tylko niektóre z zalet systemu Smart Home, zasilanego przez Yubii Home Pro. W połączeniu z czujnikami, takimi jak Nice Clima-Control, Nice Warm-Control i Nice Fan-Control, ta wszechstronna centrala umożliwia użytkownikom zarządzanie temperaturą w domu zgodnie z ich potrzebami i preferencjami.

  • Clima-Control to inteligentny termostat przeznaczony do sterowania klimatyzatorami typu split, zapewniający intuicyjną kontrolę temperatury za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu;
  • Warm-Control to termostat, który automatycznie reguluje zawory ogrzewania wody na podstawie rozpoznanej temperatury;
  • Fan-Control optymalizuje temperaturę klimakonwektorów poprzez dostosowanie prędkości wentylatora i uwzględnienie zaplanowanych czasów ogrzewania oraz preferencji użytkownika.

Zmaksymalizuj wykorzystanie naturalnego światła i zwiększ efektywność energetyczną dzięki Yubii Home Pro w połączeniu z czujnikami światła i ruchu, takimi jak Nice Motion-Control. Od zarządzania automatyzacją zewnętrznych i wewnętrznych osłon przeciwsłonecznych po tworzenie spersonalizowanych scenariuszy zgodnie z rutynami dnia codziennego, system ten oferuje płynną integrację i łatwą kontrolę.

  • Motion-Control wykrywa ruch, temperaturę w pomieszczeniu i natężenie światła, aby autonomicznie zarządzać różnymi systemami domowymi, zapewniając komfort i wygodę;
  • Roll-Control 2 zarządza elektrycznymi roletami, markizami, żaluzjami i bramami, umożliwiając inteligentne sterowanie.

Bezpieczeństwo jest podstawą misji Nice, a Yubii Home Pro jest sprzymierzeńcem w zapewnianiu użytkownikom spokoju ducha. W połączeniu z czujnikami, takimi jak Nice Motion-Control i Nice Smoke-Control, nie tylko wykrywa nieautoryzowane ruchy, ale także ostrzega o potencjalnych zagrożeniach, takich jak pożary.

  • Smoke-Control to kompaktowe urządzenie wyposażone w czujniki fotoelektryczne i temperatury, umożliwiające wykrywanie obecności dymu lub ognia na wczesnym etapie, sygnalizowane za pomocą diody LED i sygnału dźwiękowego;
  • Flood-Control to uniwersalny czujnik do wykrywania wycieków wody i pomiaru temperatury w pomieszczeniu. Umieszczony na podłodze lub ścianie, wyposażony we wskaźniki LED i alarmy dźwiękowe, szybko powiadamia użytkowników o potencjalnym zalaniu, minimalizując szkody spowodowane przez wycieki.

Yubii Home Pro priorytetowo traktuje prywatność i bezpieczeństwo danych, oferując zaawansowaną ochronę informacji osobistych i środowiska domowego. Jego wysokowydajna technologia bezprzewodowa zapewnia płynną integrację z każdą przestrzenią mieszkalną bez potrzeby inwazyjnych prac remontowych lub niepotrzebnego okablowania, zapewniając zrównoważone i wszechstronne rozwiązanie dla nowoczesnych domów.

Dzięki najwyższemu zaangażowaniu w prywatność i cyberbezpieczeństwo, Nice Yubii Home Pro od Nice stanowi znaczący krok w innowacjach inteligentnego domu, umożliwiając użytkownikom korzystanie z bezpieczniejszego, bardziej wydajnego i zintegrowanego domu.

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022