Reklama
Wyświetlenia 3648
15 lutego 2024

Prezentacja Nice Experience Center w Katowicach za nami

Nice Experience Center 3

Nice, ekspert w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem, zaprezentował Nice Experience Center w Katowicach, czyli nowy showroom pokazujący, jak w praktyce działa ekosystem Nice Smart Home.

Nice Experience Center to miejsce stworzone przez Nice przy udziale firm Lena Lighting – jednego z głównych polskich producentów wysokiej jakości systemów oświetleniowych do wnętrz oraz oświetlenia dla terenów zewnętrznych i Anwis – jednego z czołowych europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Wspólnie stworzyli miejsce, w którym innowacyjne rozwiązania Smart Home spotykają się z najwyższą jakością oświetlenia i rolet, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla odwiedzających. To miejsce, gdzie prezentowane są obecne trendy związane ze światem IoT oraz nowe, innowacyjne rozwiązania Grupy Nice.

Nice Experience Center to przestrzeń stworzona z myślą o klientach, którzy pragną eksplorować świat inteligentnych technologii dla swojego domu. Powstał w Katowicach, w dogodnej lokalizacji. Zaprojektowany tak, aby zapewnić zwiedzającym interaktywne i inspirujące doświadczenie. Na powierzchni około 140 mkw. prezentuje pełne możliwości rozwiązań Nice Home Management Solutions, zapewniających użytkownikom wygodę, kontrolę i efektywność w zarządzaniu różnymi aspektami ich domu poprzez wykorzystanie technologii automatyki domowej w następujących obszarach: zarządzanie roletami, oświetleniem, komfortem, energią, sterowania automatyką bramową i wjazdową oraz zabezpieczenia domu. Prezentowane są tam następujące rozwiązania: automatyka wjazdowa i brama garażowa, system alarmowy, wideodomofony, automatyka screen (silniki elero), pełne portfolio Nice Smart Home, oraz różne możliwości integracji systemu z multimediami, systemy kamer i monitoringu Nice, żaluzje i osłony Anwis, eleganckie i designerskie lampy Lena Lighting.

Interaktywne prezentacje działającego systemu Nice Smart Home umożliwiają klientom sprawdzenie działania produktów na żywo i zrozumienie ich funkcjonalności, a doświadczeni specjaliści chętnie udzielali porad i odpowiedzi na pytania dotyczące inteligentnych rozwiązań dla domu.  

W Polsce koncepcja Home Management szybko zyskuje na popularności, a coraz większa liczba gospodarstw domowych korzysta z innowacyjnych technologii, aby ulepszyć swoje przestrzenie życiowe. Naszym celem jest ułatwienie ludziom życia poprzez umożliwienie im tworzenia spersonalizowanych scenariuszy, pozwalających stworzyć inteligentną, zintegrowaną i zrównoważoną przestrzeń życiową – wyjaśnia Marcin Skrobisz, Dyrektor Generalny Nice-Polska. – Popyt na inteligentne rozwiązania dla domu stale rośnie. Nice Polska jest liderem tej transformacji i zapewnia odpowiednie warunki, aby doświadczać wszystkiego, co najlepsze w zintegrowanym domu, oferując najnowocześniejsze produkty i rozwiązania. Można się z nimi zapoznać w Nice Experience Center w Katowicach. Dzięki naszemu zaangażowaniu w innowacje i doskonalenie chcemy odgrywać kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości inteligentnego życia w Polsce, umożliwiając ludziom cieszenie się większym komfortem, bezpieczeństwem i wydajnością w ich domach.

Nice Experience Center to nie tylko miejsce, gdzie prezentowane są produkty, ale to także przestrzeń do budowania społeczności, dzielenia się pomysłami i inspirowania się nawzajem do tworzenia nowych, inteligentnych rozwiązań dla domu. To miejsce nie tylko dla użytkowników, ale również dla profesjonalistów: integratorów, instalatorów, architektów, którzy chcieliby poznać najnowocześniejszą technologię podczas organizowanych szkoleń i prezentacji, a tym samym rozwinąć swój biznes o inteligentne rozwiązania.

Redaktor:

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022