Reklama
Wyświetlenia 5974
15 lutego 2024

AWILUX na targach IBS w Las Vegas – innowacyjne technologie dla nowoczesnego świata

AWILUX targi Las Vegas

Leszczyński producent stolarki otworowej będzie brał udział w targach International Builders Show (IBS). To wydarzenie, będące ważnym punktem kalendarza branżowego, odbędzie się w dniach od 27 do 29 lutego 2024 roku w Las Vegas. Targi gromadzą co roku ważnych przedstawicieli sektora budownictwa, oferując doskonałą platformę do prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii.

NAHB International Builders' Show® (IBS) to coroczne wydarzenie, które łączy, edukuje i rozwija branżę budownictwa. Jest miejscem prezentacji nowych produktów, technologii, warsztatów i paneli dyskusyjnych. Stowarzyszenie NAHB zrzesza ponad 140 tysięcy producentów i dostawców związanych z branżą budowlaną i ma przodujący głos w temacie polityki budowlanej.

Targi IBS to nie tylko przegląd nowości produktowych, lecz także szansa na budowanie wyjątkowych relacji biznesowych. To miejsce, gdzie światowa branża budowlana nabiera nowego impetu, inspirując się wzajemnie, tworząc tym samym fundamenty do budowy lepszego, bardziej efektywnego i zrównoważonego budownictwa – mówi Agnieszka Pruchniewicz, Marketing Manager z firmy AWILUX.

AWILUX po raz kolejny w USA

W trakcie targów w Las Vegas na stoisku o numerze C7112, usytuowanym w hali głównej, goście targów będą mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami firmy AWILUX. Przestrzeń ta, o powierzchni ponad 90 mkw., stanie się centrum innowacji stolarki otworowej. Firmowi eksperci nie tylko zaprezentują flagowe produkty i nowoczesne rozwiązania AWILUX, ale także – nastawieni na interakcję i dzielenie się wiedzą – będą starali się pokazać klientom z całego świata, dlaczego produkty leszczyńskiego producenta stolarki otworowej są doskonałym wyborem dla nowoczesnych domów i budynków komercyjnych.

Jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować markę na tak znaczących targach, jakim są NAHB International Builders' Show w Las Vegas. Nasza reputacja opiera się na latach doświadczenia oraz nieustannego dążenia do perfekcji. Dostarczamy naszym klientom unikalne i trwałe rozwiązania stolarki okiennej do ich wymarzonych domów w całej Europie, ale także w USA. Te rozwiązania wyróżnia nie tylko design, ale również najlepsze rozwiązania technologiczne, które wpisują się w potrzeby współczesnego świata – mówi Marek Sprengel, prezes firmy AWILUX.

Prestiżowe spotkanie z ekspertami

NAHB International Builders' Show® (IBS) będzie stanowić dla firmy AWILUX wyjątkową okazję do aktywnego uczestnictwa w licznych rozmowach z ekspertami z różnych zakątków świata. To dynamiczne środowisko, w którym specjaliści i pasjonaci branży spotkają się, aby dzielić się swoim bogatym doświadczeniem oraz wymieniać innowacyjne pomysły.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mieli szansę nawiązać wartościowe relacje biznesowe, zdobywając wiedzę od światowej klasy ekspertów. Dzięki możliwości spotkania się twarzą w twarz z przedstawicielami branży, uczestnicy amerykańskich targów mogą poszerzyć swoją wiedzę i zainspirować się nowymi trendami. To także doskonała okazja do budowania rozległej sieci kontaktów – wyjaśnia Agnieszka Pruchniewicz, Marketing Manager z firmy AWILUX.

Udział firmy AWILUX w amerykańskich targach NAHB International Builders' Show® (IBS) to nie tylko możliwość prezentacji najnowszych osiągnięć, ale także wyjątkowa okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych. W trakcie tego wydarzenia leszczyński producent stolarki otworowej w klasie premium będzie mieć okazję nie tylko poszerzyć swoją wiedzę, ale także zdobyć nowe perspektywy i zainspirować się innowacyjnymi, światowymi trendami branżowymi. 

Redaktor:

Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Angielski
AWILUX Polska Sp. z o.o Sp.k.
64-100, Leszno
ul. Budowlanych 9
tel.: +48 65 525 42 90
fax.: +48 65 525 42 91