Reklama
Wyświetlenia 5919
15 lutego 2024

Automatyzacja produkcji w PROFIMMER dzięki maszynom od R&D Tech

PROFIMMER RD Tech 4

PROFIMMER jest producentem szerokiej gamy stolarki aluminiowej, a w jego asortymencie – oprócz standardowej produkcji okien i drzwi – znajdują się również m.in. stolarka PPOŻ., fasady aluminiowe, ogrody zimowe, zabudowy tarasów, zabudowy przestrzeni biurowej czy daszki całoszklane. R&D Tech dostarczyło do firmy PROFIMMER centrum obróbcze Phantomativc M3 i dwugłowicową piłę Precision TS2.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem i zaangażowanym podejściem do każdego projektu. Gwarantujemy realizację nowoczesnych aranżacji i niepowtarzalnego wykorzystania przestrzeni, zapewniając wysoką jakość, niezawodność i komfort użytkowania na wiele lat. Na hali produkcyjnej w Zgierzu, w której produkujemy kompletne konstrukcje z aluminium, bazując na najlepszych profilach aluminiowych Aluprof, posiadamy wysoko zaawansowane technologicznie maszyny. Zakup urządzeń Emmegi to gwarancja jakości i najnowszej technologii, a właśnie jakość naszych produktów jest dla nas sprawą priorytetową. Nasza filozofia opiera się na oferowaniu asortymentu najwyższej klasy, sprawdzonego oraz spełniającego obowiązujące normy prawa budowlanego. Dostarczone przez R&D Tech nowe urządzenia znacząco wesprą procesy produkcyjne – stwierdzają właściciele Beata i Jacek Stępień.

Zakupiona piła to model PRECISION TS2 – nowoczesna i ergonomiczna konstrukcja. Urządzenie posiada trzy osie sterowane numerycznie, unikalny (opatentowany przez EMMEGI) elektronicznie kontrolowany system pochylania głowic, zapewniający ustawienie tarcz, mocowanie materiału oraz cięcie z wysoką dokładnością.

Phantomatic M3 to sterowane numerycznie 3-osiowe centrum obróbcze z automatycznym obrotem narzędzia w trzech stałych pozycjach, umożliwiające obróbkę 3 płaszczyzn. Przeznaczone jest do obróbki profili aluminiowych, PVC oraz lekkich stopów.

Redaktor:

R&D Tech Sp. z o.o.
65-127, Zielona Góra
Kostrzyńska 9
tel.: 068 4557101
fax.: 068 4557102