Reklama
Wyświetlenia 3935
13 lutego 2024

GLOBUS na EXPO MANUFACTURA 2024 w Meksyku

EXPO MANUFACTURA GLOBUS 4

W dniach od 30 stycznia do 1 lutego 2024 roku odbywały się targi EXPO MANUFACTURA 2024 w Monterrey, Meksyk. Stanowiły one niepowtarzalną platformę dla liderów branży przemysłowej w tej części Ameryki, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia oraz nawiązać strategiczne kontakty biznesowe. Wśród wystawców znalazła się marka Globus® – ceniony producent narzędzi skrawających o światowym zasięgu.

Globus® od lat kładzie nacisk na wysoką jakość swoich produktów. Firma z dumą prezentowała wszechstronną ofertę narzędzi, skierowaną do branż zajmujących się obróbką stali, metali, tworzyw sztucznych i kompozytów. Zarówno lokalni, jak i międzynarodowi klienci docenili szeroką ofertę dostawcy. Wśród najbardziej istotnych propozycji komunikowanych przez markę Globus® warto wymienić piły HM do cięcia aluminium, stali oraz tworzyw sztucznych, frezy tarczowo-piłkowe HSS, HSS-E, VHM dedykowane obróbce stali, metali kolorowych, w tym frezy dla branży motoryzacyjnej, noże tarczowe do specjalistycznych zastosowań, frezy trzpieniowe VHM i HSS oraz wiertła HSS.

W obliczu rosnącego znaczenia automatyzacji oraz robotyzacji procesów produkcyjnych, Globus® doskonale przystosował się do wymagań współczesnego rynku, prezentując innowacyjne rozwiązania zgodne z najnowszymi trendami. Odwiedzający targi mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie cięcia, frezowania i wiercenia, natomiast doświadczeni przedstawiciele marki Globus® służyli fachową wiedzą oraz pełnym wsparciem.

Sukces marki Globus® na Targach EXPO MANUFACTURA 2024 przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Nawiązaliśmy szereg cennych kontaktów biznesowych zarówno z lokalnymi klientami, jak i przedstawicielami przemysłu z całej Ameryki Łacińskiej. Otwiera to nam zupełnie nowe perspektywy rozwoju oraz wzmacnia pozycję marki Globus® na międzynarodowym rynku narzędzi skrawających – komentują swój udział w imprezie przedstawiciele Globus®.

Podsumowując, udział marki Globus® na Targach EXPO MANUFACTURA 2024 stanowił nie tylko doskonałą okazję do promocji jej produktów, ale także potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych rozwiązań. 

Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o.
43-382, Bielsko-Biała
ul. Tadeusza Regera 30
tel.: +48 33 828 08 00
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama