Reklama
13 lutego 2024

DRUTEX kierunek Stuttgart

Zaproszenie targi RT Stuttgard

DRUTEX w dniach 19-23 lutego weźmie udział w niemieckich targach R+T w Stuttgarcie. Na stoisku o powierzchni 180 mkw. bytowski producent zaprezentuje szereg autorskich rozwiązań, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy architektoniczne.

Targi w Stuttgarcie R+T wracają po 4-letniej przerwie związanej z pandemią. Są one – poza promocją stolarki okienno-drzwiowej – największą i najbardziej prestiżową imprezą wystawienniczą na świecie dla producentów osłon przeciwsłonecznych, takich jak rolety czy żaluzje.

DRUTEX w swojej kompleksowej ofercie stolarki okienno-drzwiowej posiada także wysokiej jakości autorskie systemy rolet i żaluzji fasadowych, w tym również wyposażone w automatykę Smart Home. Oferowane przez DRUTEX przesłony okienne są dopełnieniem wyposażenia okien i drzwi tarasowych.

Niemcy to od lat jeden z naszych głównych rynków eksportowych, stąd udział w targach R+T w Stuttgarcie jest zupełnie naturalny. Poza naszymi flagowymi produktami, takimi jak okna i drzwi wykonane w systemie Iglo Energy, zaprezentujemy także stolarkę drewnianą i aluminiową. Nie zabraknie też naszych najwyższej jakości rolet i żaluzji fasadowych – mówi Paweł Jereczek, dyrektor ds. sprzedaży w firmie DRUTEX.

Na stoisku bytowskiego producenta odwiedzający zobaczą energooszczędne okna PVC Iglo Energy Classic, wykonane z materiału pierwotnego w klasie A, okna aluminiowe MB-79N SI+ oraz okna i drzwi systemu MB-86N SI z nowymi, atrakcyjnymi, wzorami paneli wypełnieniowych. Ekspozycja uzupełniona zostanie drewniano-aluminiowymi oknami Duoline oraz hybrydowym rozwiązaniem stanowiącym połączenie PVC i aluminium – Iglo Energy Alucover. Oczywiście w Stuttgarcie nie zabraknie aluminiowych systemów tarasowych takich jak: MB-77HS HI Monorail oraz MB-86 FOLD LINE HD, dostępnych w ponad 400 kolorach. Drutex przedstawi także nowoczesną pergolę ogrodową wyposażoną m.in. w przesłony typu „screen” oraz ruchomy dach. Cała automatyka pergoli zostanie scalona ze środowiskiem Smart Home, tak aby zaprezentować klientom niezwykłą wygodę i komfort zarządzania inteligentnym domem.

DRUTEX, którego eksport stanowi ponad 80% sprzedaży, nie zwalnia tempa i już 3 dni po zakończeniu targów w Stuttgarcie weźmie udział w kolejnej imprezie wystawienniczej. Tym razem w dniach 27-29 lutego zaprezentuje stolarkę okienno-drzwiową w Stanach Zjednoczonych podczas targów NHAB IBS w Las Vegas.

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama