Reklama
Wyświetlenia 3805
13 lutego 2024

60 mm – nowy panel w bramach INFINITI Thermo od Eko-Okien robi różnicę

Infiniti Thermo Eko Okna 2024 1

Eko-Okna S.A. rozszerzają ofertę segmentowych bram garażowych o INFINITI Thermo – propozycję dla inwestorów zainteresowanych przede wszystkim oszczędzaniem ciepła. Sprawdzona i lubiana linia produktów dostępna jest teraz w opcji z lepszymi parametrami termicznymi.

INFINITI to marka obecna na rynku już od 2016 roku. Zdobyła uznanie dzięki jakości wykonania, ciekawemu designowi i niezawodności. Dystrybutorzy cenią ją z kolei za sposób pakowania, gwarantujący kompletność produktu i ułatwiający jego instalację. Obecnie wprowadzany w INFINITI Thermo panel 60 mm to naturalna ewolucja bramy w odpowiedzi na drastycznie rosnące koszty ogrzewania budynków.

Panele o poprawionej termice

Naszym celem było zdecydowane poprawienie parametrów termicznych bramy i udało nam się to nawet lepiej niż początkowo zakładaliśmy – mówi Janusz Fałowski, dyrektor produkcji bram garażowych w Eko-Oknach.

W nowych panelach 60 mm przenikalność termiczna została obniżona aż do poziomu 0,36 W/m²K. Dla stanowiących wciąż standard rynkowy paneli 40 mm jest to wartość zupełnie nieosiągalna. Co więcej, panele Eko-Okien charakteryzuje równa grubość na całej wysokości, także w strefie zamka – to ważne, ponieważ oznacza uzyskanie oczekiwanych parametrów w każdym punkcie bramy.

Infiniti Thermo Eko Okna 2024 2

Jeszcze lepsza szczelność

W INFINITI Thermo poprawiona została także szczelność bramy.

Nasze panele połączone są podwójnymi, bardzo skutecznymi uszczelkami. Z kolei po obwodzie poprowadzona została uszczelka dwuwargowa, wyposażona w dodatkową komorę termiczną, która chroni przed powstaniem mostka termicznego w tym newralgicznym miejscu – tłumaczy Przemysław Kuczera, technolog/konstruktor bram segmentowych w Eko-Oknach.

Konstrukcja INFINITI Thermo oparta jest o standardowe bramy INFINITI, co oznacza dostępność rozwiązań estetycznych i akcesoriów, które można było zamawiać do tej pory. Docelowo dystrybutorzy i klienci detaliczni będą mogli kupować bramy segmentowe INFINITI Thermo w niemal wszystkich opcjach i z wyposażeniem, które zdążyli poznać do tej pory.

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
EKO-OKNA S.A.
47-480, Pietrowice Wielkie
Kornice ul. Spacerowa 4
tel.: 801 232 728
fax.: (32) 418 30 62
Reklama