Reklama
Wyświetlenia 3493
13 lutego 2024

50. Ambasadorów Marki w gronie pracowników FAKRO

Ambasadorzy Marki FAKRO 1

Podczas oficjalnego podsumowania 2023 roku wyróżniono kolejnych pracowników, którzy zostali nominowani przez koleżanki i kolegów z pracy do tytułu ambasadorskiego. W VI edycji programu pracowniczego Ambasador Marki FAKRO nagrodzono pięć osób.

VI edycji programu przyświecały założenia filozofii GO GREEN, która pokazuje, że FAKRO od samego początku istnienia jest zieloną firmą i troszczy się o losy przyszłych pokoleń. Jest to zgodne ze strategią zrównoważonego rozwoju ESG. Pracownicy FAKRO zostali wyróżnieni za postawy prośrodowiskowe, prospołeczne oraz szacunek do ładu korporacyjnego. Jednocześnie komisja zwróciła uwagę na kierowanie się wartościami firmowymi, jakimi są innowacyjność, odpowiedzialność, wiarygodność i rozwój. 

Ambasadorami marki FAKRO zostali: Anna Barszcz – Pracownik Kancelaryjny, Grzegorz Bodziony – Kierownik Zespołu ds. Remontów i Utrzymania Obiektów, Jerzy Jeż – Brygadzista, Michał Opalski – Specjalista ds. Technicznych/Technologie OZE, Grzegorz Zborowski – Projektant Systemów Automatyki Domowej.

Program pracowniczy Ambasador marki FAKRO wpisał się w naszą firmową tradycję. – i dobrze, bo pokazuje piękne, wartościowe i dobre postawy; zachowania, które warto naśladować; ludzi, którymi warto się inspirować – komentuje Joanna Rumin, koordynator programu.

Ambasadorzy otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz vouchery wartości 1 000 zł. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. 

Program pracowniczy Ambasador marki FAKRO docenia pracowników za wartościowe postawy i zachowania. Jego kolejną odsłoną jest program Ambasador marki FAKRO – Student, skierowany do studentów, którzy w swoich środowiskach i na uczelniach angażują się w promowanie marki FAKRO. Firma FAKRO współpracowała również ze znanymi autorytetami, które stały się ambasadorami marki, m.in. z Adamem Nawałką – byłym selekcjonerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej czy z Robertem Koniecznym – architektem.

Redaktor:

Andrzej Parzonka
Andrzej Parzonka
FAKRO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
ul. Węgierska 144a
tel.: 018 444-0-400
fax.: 018 444-03-33