Reklama
Wyświetlenia 3647
12 lutego 2024

Yawal SA po raz kolejny otrzymuje wyróżnienia od Builder

budowlana marka roku scaled

Ponownie Yawal SA zyskuje uznanie w sektorze budowlanym, zdobywając tytuł „Budowlana Firma Roku”. Wyróżnienie podkreśla zaangażowanie firmy w dostarczanie innowacyjnych i zorientowanych na klienta rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej. W uznaniu za osobiste osiągnięcia i wkład w branżę Karolina Mzyk-Callias, Właścicielka i Prezes Zarządu Yawal SA, oraz Edmund Mzyk, założyciel Yawal SA, zostali uhonorowani tytułem „Osobowość Branży”.

Nagrody stanowią potwierdzenie ciężkiej pracy i zaangażowania zespołu Yawal SA. Firma, od momentu swojego założenia w 1990 roku, zobowiązała się do tworzenia produktów, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby rynku, ale także wyznaczają nowe kierunki w dziedzinie architektury i budownictwa. Wyróżnienia przyznane przez miesięcznik Builder odzwierciedlają uznanie ze strony profesjonalistów i ekspertów branży. Tytuł „Budowlana Firma Roku” jest dowodem na to, że Yawal SA jest cenionym graczem rynku budowlanego, którego produkty i rozwiązania są wysoko oceniane zarówno w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej.

Pod kierownictwem Karoliny Mzyk Callias, Yawal SA nie tylko podtrzymuje dziedzictwo założycielskie swojego ojca, ale także nieustannie dąży do innowacji, co przekłada się na rozwój całej branży. Firma łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, dostarczając rozwiązania, które są nie tylko technologicznie zaawansowane, ale także zrównoważone i estetycznie dopracowane. Dla zespołu całej Grupy Yawal, liczącej ponad 750 wykwalifikowanych pracowników, te wyróżnienia są potwierdzeniem, że ciężka praca i zaangażowanie w dążenie do doskonałości są kluczem do sukcesu.

osobowosc roku 2023 yawal

Firma jest zmotywowana, aby kontynuować swoją misję dostarczania produktów najwyższej jakości i dalszego rozwoju w branży budowlanej.
Z dumą przyjmując wyróżnienia, Yawal SA jest gotowy na nowe wyzwania i możliwości, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat budownictwa i architektury. Firma pozostaje zaangażowana w tworzenie wartości dla swoich klientów, partnerów i całej branży, dążąc do ciągłego doskonalenia i innowacji.

YAWAL Spółka Akcyjna
42-284, Herby
Lubliniecka 36
tel.: 034 352 88 00
fax.: 034 357 41 42
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama