Reklama
Wyświetlenia 3435
9 lutego 2024

Prezes i Wiceprezes „Osobowościami Branży”, DRUTEX „Budowlaną Firmą Roku”

Budowlana Firma Roku

Za nami Gala Builder Awards, podczas której DRUTEX otrzymał kolejne wyróżnienia: Prezes Leszek Gierszewski i Wiceprezes Kamila Gierszewska zostali „Osobowościami Branży”, a DRUTEX „Budowlaną Firmą Roku”.

„Osobowość Branży” to cenione w branży architektoniczno-budowlanej wyróżnienie i tytuł, przyznawane znaczącym graczom polskiego rynku budowlanego, w uznaniu ich osobistych i menedżerskich sukcesów w zakresie efektywnego zarządzania firmą oraz skutecznej i wyróżniającej się realizacji strategii biznesowej uwzględniającej założenia zrównoważonego rozwoju. Ten tytuł za rok 2023 otrzymali po raz kolejny Prezes Leszek Gierszewski i Wiceprezes Kamila Gierszewska.

Tytuł „Budowlana Firma Roku” jest natomiast potwierdzeniem siły, pozycji i stabilności firmy DRUTEX S.A, jednego z liderów europejskiego rynku stolarki okienno-drzwiowej, na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć w 2023 roku. To kolejny taki tytuł przyznany bytowskiej spółce.

Leszek Gierszewski jest twórcą potęgi DRUTEX. Założył ją blisko 40 lat temu i z sukcesami kieruje nią do dziś. W biznesie nie podąża utartymi ścieżkami, tylko rozwija firmę według własnego pomysłu, często idąc pod prąd. Został uhonorowany wieloma nagrodami, w tym przez Premiera RP Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Jest także Honorowym Obywatelem Miasta Bytowa.

Osobowosc Branzy Leszek Gierszewski

DRUTEX to już prawie cztery dekady doświadczenia. Przez wszystkie te lata starałem się budować firmę stabilną, bezpieczną, o silnych fundamentach. DRUTEX jest lojalnym partnerem w biznesie dla naszych dostawców i klientów od zawsze, a przyznane wyróżnienie potwierdza, że tak postrzegają nas profesjonaliści branżowi i klienci. To z kolei motywacja do dalszego odpowiedzialnego inwestowania w firmę, technologię i nowoczesne produkty – mówi prezes Leszek Gierszewski.

Kamila Gierszewska jest doktorem ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie), włada biegle czterema językami obcymi. Od ponad 18 lat związana z firmą DRUTEX. Perfekcyjnie łączy pracę z obowiązkami mamy dwóch córek. Decyzje biznesowe podejmuje szybko i odważnie. Zawsze są jednak trafne i mocno napędzają rozwój firmy.

Osobowosc Branzy Kamila Gierszewska

Wchodzimy na kolejne rynki, umacniamy swój udział w kraju i za granicą, zdobywamy nowych Klientów na całym świecie. DRUTEX jest rozpoznawalną marką o zasięgu globalnym i jednym z najważniejszych graczy na europejskim rynku stolarki okienno-drzwiowej. Inwestujemy co roku setki milionów złotych, by sprostać rosnącym oczekiwaniom rynku. Nie tylko analizujemy potrzeby rynku i staramy się na nie odpowiadać, ale staramy się też wyznaczać trendy w branży stolarki. To nasza dewiza – mówi Kamila Gierszewska.

Ceremonia wręczenia wyróżnień odbyła się 8 lutego 2023 roku w Warszawie, podczas Gali Builder Awards, w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

DRUTEX S.A.
77-100, Bytów
ul. Lęborska 31
tel.: 059 8229101
fax.: 059 8229103
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama