Reklama
Wyświetlenia 5942
2 lutego 2024

Odkryj świat osłon okiennych marki MIROLA

Mirola Gama Produktow 1

MIROLA oferuje szeroką gamę produktów do domu, zawierającą osłony do okien i drzwi tarasowych: rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, screeny, moskitiery oraz bramy garażowe i pergole. Specjalnością firmy są produkty zapewniające prostotę montażu i łatwość obsługi, a także realizacja nieszablonowych projektów. Producent skupia się na produktach wielkogabarytowych, bo tego oczekuje współczesny rynek nowoczesnego budownictwa – duże przeszklenia wymagają osłon zewnętrznych, by zapobiegać przegrzewaniu budynku i zapewnić komfort użytkownikom.

mirola ikony roletyROLETY | Dzięki roletom zewnętrznym MIROLA można cieszyć się prywatnością i komfortem w swoim domu. Rolety ograniczają nadmierne promieniowanie słoneczne, zabezpieczają przed wiatrem i deszczem, a także redukują utratę ciepła w okresie zimowym, co z kolei przekłada się na oszczędność energii. Zapewniają idealne dopasowanie się do różnorodnych projektów budynków.

 

mirola zaluzjeŻALUZJE | MIROLA wprowadziła nowoczesne i uniwersalne żaluzje zewnętrzne, które sprawiają, że korzystanie z mieszkania lub domu staje się bardziej komfortowe. Żaluzje fasadowe MIROLA chronią wnętrze budynku przed nadmiernym nagrzewaniem się w czasie letnich upałów. Ponadto, dzięki możliwości regulacji nachylenia lamel, uzyskujemy kontrolę nad wpadającym do pomieszczeń światłem, dzięki czemu stwarzamy przyjemne warunki pracy i odpoczynku.

 

mirola ikony sceenySCREENY | Wyjątkowym produktem są rolety typu screen, które przyciągają uwagę funkcjonalnością i estetyką. Rolety zewnętrzne screen są popularnym rozwiązaniem, o wyjątkowych parametrach, które dają wiele korzyści dla wnętrza i użytkowników. Najważniejszą zaletą jest ograniczenie przenikalności promieni słonecznych do pomieszczeń, co powoduje ochronę przed przegrzewaniem.

mirola ikony moskitieryMOSKITIERY | Moskitiery MIROLA chronią przed owadami bez utraty świeżego powietrza i widoczności na zewnątrz. Gwarantują spokojny sen i swobodne wietrzenie wnętrza. Takie zalety są połączone z jakością i wytrzymałością produktu odpornego na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowo konstrukcja idealnie komponuje się z estetyką okna czy drzwi.

 

mirola ikony bramyBRAMY | Bramy segmentowe marki MIROLA podnoszą estetykę domu oraz zapewniają niezawodne działanie na lata. Dzięki nowoczesnym technologiom i wysokiej jakości materiałom bramy MIROLA gwarantują komfort i trwałość. Szeroki wybór wzorów, kolorów i dodatków pozwala dopasować bramę do indywidualnych potrzeb i aranżacji otoczenia. Zintegrowane systemy automatyzacji i zabezpieczeń zapewniają podwyższone bezpieczeństwo, a łatwe otwieranie i zamykanie bramy, a także cicha praca mechanizmu – wygodę codziennego użytkowania.

 

mirola ikony pergolePERGOLE | Pergole MIROLA idealnie wpasują się w bryłę budynku, dodają domowi dodatkowych walorów dekoracyjnych oraz ochronią przed słońcem i deszczem w czasie przebywania na tarasie. Pergole znacznie wydłużają czas korzystania z tarasu oraz zwiększają komfort przebywania na zewnątrz w upalne dni, a także podczas opadów deszczu.

 

MIROLA jest uznaną rodzinną firmą zlokalizowaną na Górnym Śląsku i działającą na polskim rynku branży stolarki osłonowej od 1991 roku. Marką stworzoną została przez Jerzego Miszka z pasji do produkcji rolet, a dziś jest przedsiębiorstwem z ogromnymi doświadczeniami i tradycjami (więcej informacji o firmie na mirola.pl).

Redaktor:

Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Angielski
MIROLA Sp. z o.o.
43 - 180, Orzesze
Mikołowska 129
tel.: +48 32 32 36 400
Reklama