Reklama
Wyświetlenia 3662
1 lutego 2024

Okna DA-FerroLine – nowość w ofercie ślusarki aluminiowej DAKO

DA Ferroline

Czy okna mogą łączyć ze sobą klasyczny wygląd ślusarki stalowej, bardzo dobre parametry izolacji oraz możliwość montażu w trakcie renowacji istniejących budynków? Nowość marki DAKO – okna aluminiowe DA-FerroLine – z powodzeniem spełnia wszystkie te elementy.

Blisko 30-letnie doświadczenie DAKO w produkcji stolarki otworowej oraz jej dystrybucji na całym świecie pozwala polskiej marce podążać za zmieniającymi się w architekturze trendami. Innowacyjna linia okien aluminiowych DA-FerroLine jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy oczekują od stolarki wysokiej efektywności energetycznej oraz klasycznego designu imitującego wygląd ślusarki stalowej.

Wysokie parametry izolacji

Ślusarka aluminiowa przez lata postrzegana była jako rozwiązanie, które przez wysokie współczynniki przenikania ciepła nie sprawdzi się w budownictwie jednorodzinnym. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii izolacyjnych i wysokiej jakości materiałów, okna DA-FerroLine osiągają wysokie parametry energetyczne (Uw=1,0 W/m²K dla konstrukcji referencyjnej) i dźwiękowe. Przekłada się to na oszczędności w zużyciu energii i komforcie życia mieszkańców.

Konstrukcja oparta na wąskich profilach

Nowy produkt DAKO charakteryzuje się konstrukcją opartą na wąskich profilach aluminiowych. Ta innowacyjna budowa okien pozwala na zachowanie smukłego wyglądu, który może nawiązywać do tradycyjnej ślusarki stalowej, jednocześnie zapewniając wysoką izolację. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie estetykę i elegancję, nie rezygnując z nowoczesnych rozwiązań w stolarce otworowej.

Rozwiązanie wykorzystywane w renowacjach

Możliwość wyboru ramy renowacyjnej w konstrukcjach DA-FerroLine pozwala na wykorzystanie okien nie tylko w nowym budownictwie, ale także w przypadku wymiany stolarki w istniejących budynkach. Różne wysokości ramy okiennej mogą zakryć dotychczasową ościeżnicę bez konieczności jej demontażu. Zapobiega to uszkodzeniu elewacji budynku w trakcie prac rozbiórkowych.

DAKO Sp. z o.o.
33-300, Nowy Sącz
Al. Piłsudskiego 88
tel.: 018 4492800
fax.: 018 4492888
Katarzyna Wytwer
+48 537 507 599
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama