Reklama
Wyświetlenia 4109
25 stycznia 2024

Wind-Dam – innowacyjne balustrady wysuwane dla restauratorów i właścicieli nieruchomości

Wind Dam 4

Wind-Dam jest producentem innowacyjnych, wysuwanych szklanych balustrad, zaprojektowanych z myślą o przestrzeniach narażonych na działanie wiatru, piasku i hałasu. Jednym z ojców sukcesu tego przedsięwzięcia jest Pan Michał Bułajewski, z którym rozmawia redaktor oknonet.pl Katarzyna Rutkowska. 

Jak narodził się pomysł na firmę Wind-Dam i produkcję tak innowacyjnego produktu?

Pomysł na firmę Wind-Dam balustrady wysuwane narodził się z potrzeby wydłużenia sezonu ogródków restauracyjnych oraz zwiększenia funkcjonalności tarasów/balkonów w domach prywatnych. Zauważyliśmy, że wiele restauracji i właścicieli domów ma trudności z korzystaniem z tych przestrzeni w okresie wietrznych i deszczowych dni. Postanowiliśmy stworzyć innowacyjne rozwiązanie, które umożliwi użycie tych miejsc przez większą część roku.

Zdjecie Michal Bulajewski

Michał Bułajewski, Member of the Board Wind-Dam Balustrade System

Tak więc nasze główne produkty to balustrady wysuwane, które można z łatwością zamontować na tarasach, balkonach czy w ogródkach restauracyjnych. Wyróżniają nas przede wszystkim efektywność, lekkość konstrukcji oraz możliwość zastosowania różnych kształtów i wzorów dostosowanych do indywidualnych upodobań klientów.

Jakie wyzwania napotkaliście na początku działalności firmy, zwłaszcza w kontekście wprowadzenia na rynek tak nietypowego produktu?

Na początku działalności napotkaliśmy wiele wyzwań. Tworzenie nowego produktu i wprowadzanie go na rynek wymagało zarówno wiedzy technicznej, jak i zdobycia zaufania potencjalnych klientów. Było to czasochłonne i czasami trudne, ale z determinacją i zaangażowaniem udało nam się przezwyciężyć wszystkie trudności.

Jakie cechy uważacie za kluczowe dla sukcesu firmy Wind-Dam?

Naszą najważniejszą cechą, która przyczyniła się do naszego sukcesu, jest innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów. Stawiamy na rozwój i poszukiwanie nowych, bardziej efektywnych rozwiązań. Oprócz tego przykładamy dużą wagę do wysokiej jakości oferowanych produktów oraz profesjonalnej obsługi klienta.

Kim są i jakie korzyści czerpią odbiorcy z inwestycji w wasze produkty?

Nasza oferta skierowana jest do restauracji, właścicieli domów prywatnych, deweloperów i budynków komercyjnych. Dzięki naszym produktom restauracje mogą wydłużyć sezon i zwiększyć ilość miejsc dla gości, a właściciele domów mogą cieszyć się funkcjonalnymi tarasami/balkonami przez większą część roku. Deweloperzy natomiast zyskują nowoczesne rozwiązanie, które może przyciągnąć klientów do ich budynków.

Jakie osiągnięcia uważacie za najważniejsze dla firmy Wind-Dam w minionym roku?

Miniony rok był dla nas bardzo udany. Udało nam się zdobyć zaufanie wielu klientów, nawiązać cenne kontakty w branży oraz rozwijać nasze produkty. Wprowadziliśmy też kilka ulepszeń do naszych balustrad, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem.

W jaki sposób zamierzacie rozwijać markę Wind-Dam w nowym roku?

Na przyszłość planujemy dalszy rozwój i poszerzanie naszej oferty. Chcemy kontynuować rozwijanie naszych balustrad, wprowadzać nowe rozwiązania technologiczne oraz zdobywać większą liczbę klientów i dystrybutorów na rynku krajowym i zagranicznym. Chcemy także budować jeszcze mocniejsze partnerstwo z naszymi dostawcami i stale doskonalić nasze produkty.

Wind-dam
82-200, Malbork
Tadeusza Kościuszki 5
tel.: +48 579 105 209
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama