Reklama
Wyświetlenia 4583
16 stycznia 2024

Nice na targach CES 2024 – nagroda za innowacyjność dla pilota HR40

Nice HR40 Remote Control 1
fot. NICE | Pilot HR40

Nice wzmacnia strategię rozwoju na targach CES 2024:
nagroda za innowacyjność dla pilota HR40 i nowa jednostka biznesowa
Home Management

Nice, ekspert w dziedzinie rozwiązań do zarządzania domem i budynkiem, z dumą ogłasza, że multifunkcyjny pilot zdalnego sterowania HR40 został uhonorowany Nagrodą Innowacyjności CES 2024. Każdego roku nagrody są przyznawane za wybitne wzornictwo i inżynierię w produktach technologii konsumenckiej. HR40 firmy Nice został wyróżniony w tym roku, ponieważ na nowo definiuje komfort użytkowania inteligentnego domu i zapewnia pełną kontrolę nad jego systemem.

Nice HR40 Remote Control 2

Pilot HR40 marki NICE

Nice HR40 to kompleksowy pilot sterujący, który umożliwia użytkownikom otwieranie drzwi wejściowych za pomocą wideo, przeglądanie kamer monitoringu lub komunikację z innymi interfejsami za pomocą interkomu, a wszystko to za pośrednictwem 3,1-calowego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości. Dzięki funkcjom przesuwania, przewijania i sterowania dotykowego, HR40 jest intuicyjny w obsłudze i umożliwia prostsze sterowanie multimediami, oświetleniem, klimatem, bezpieczeństwem, nadzorem i nie tylko. Bezprzewodowo skonfigurowany HR40 można szybko dodać do dowolnego systemu Nice, a jednocześnie można go spersonalizować za pomocą oprogramowania konfiguracyjnego.

Udział Nice w targach CES i wyróżnienie nagrodą Innovation Award to pierwszy etap drogi, którą firma podąża w 2024 roku, aby rozwijać swoje rozwiązania do zarządzania domami i budynkami oraz wyznaczać standardy branżowe w zakresie automatyki domowej.

To był ekscytujący rok dla Nice – powiedział Paul Williams, Dyrektor Zarządzający Home Management Business Unit w Nice. – Nie tylko ujednoliciliśmy naszą istniejącą markę i linie produktów, ale także zaprezentowaliśmy innowacyjne i przemysłowe zasady projektowania Nice, które będą napędzać przyszły wzrost, gdy będziemy kontynuować ekspansję naszego portfolio inteligentnych domów. Utworzenie jednostki biznesowej Home Management stanowi również podstawę dla globalnej synergii i bardziej zaawansowanych, zintegrowanych rozwiązań w 2024 roku i później.

Na targach CES, aby wzmocnić znaczenie innowacji i transformacji w technologii inteligentnego domu, Paul Williams omówił ewoluujące strategie produktowe podczas dyskusji panelowej na konferencji Parks Associates CONNECTIONS Summit. Nice ogłosił ponadto udział w targach ISE w Barcelonie (30/01 - 01/02/2024) oraz targach R+T w Stuttgarcie (19-23/02/2024). Podczas nadchodzących wydarzeń w Europie, oferujących odwiedzającym niezliczone rozwiązania, szersze możliwości komunikacji i integracji w połączeniu ze zrównoważonym spojrzeniem na inteligentne życie, Nice zaprezentuje swoje bogate portfolio z 50 nowymi funkcjami produktów pod jedną zunifikowaną marką. Jest to możliwe również dzięki nowo utworzonej jednostce biznesowej Home Management, dostarczającej holistyczne doświadczenia dla klientów Nice, tworząc rozwiązania zakorzenione w zaawansowanych platformach i połączonych ekosystemach.

Nice Polska Sp. z o.o.
05-800, Pruszków
Parzniewska 2a
tel.: 022 7594000
fax.: 022 7594022
Paweł Sommer
+48 509 230 592
Polski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama