Reklama
Wyświetlenia 4094
11 stycznia 2024

Grupa Petecki z firmą OP Invest otworzyła nowy salon sprzedaży w Nowym Sączu

Petecki Nowy Sacz 5

5 stycznia w Nowym Sączu miało miejsce uroczyste otwarcie nowego salonu sprzedaży OP Invest przy współpracy z Grupą Petecki. To kolejny etap rozwoju obu firm na polskim rynku.

Petecki Nowy Sacz 1

Uroczyste otwarcie nowego showroomu na mapie Polski odbyło się przy udziale przedstawicieli firm, ich partnerów handlowych oraz licznych zaproszonych gości. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać ofertę producenta, dowiedzieć się o najnowszych osiągnięciach technologicznych w branży stolarki otworowej oraz zgłębić historię marki Petecki.

Nowy salon zajmuje ponad 200 m² i oferuje szeroki wybór produktów opartych na systemach cenionych producentów profili okienno-drzwiowych z aluminium i PVC, takich jak Aluprof, Yawal, VEKA Polska czy Salamander. Na miejscu funkcjonuje także niezależnie dział eksportowy, który odpowiadał będzie za sprzedaż produktów na kilku rynkach zagranicznych.

Otwarcie salonu w Nowym Sączu to odpowiedź na rosnące potrzeby klientów w regionie, którzy poszukują innowacyjnych rozwiązań z zakresu okien, drzwi, rolet i bram. Umacnia także pozycję Grupy Petecki na polskim rynku i stanowi kamień milowy w procesie zacieśniania relacji z klientami poprzez tworzenie nowoczesnych i inspirujących przestrzeni handlowo-ekspozycyjnych. Salon zlokalizowany jest przy ul. Dojazdowej 11/16 w Nowym Sączu.

Redaktor:

Firma PETECKI
93-457, Łódź
ul. Rudzka 11/13
tel.: 42 689 99 99
fax.: 42 689 72 50
Reklama