Reklama
Wyświetlenia 4619
4 stycznia 2024

MIROLA Spółka z o.o. podsumowuje 2023 rok

Mirola Swiatlo Cien 2

Na początku 2024 roku MIROLA Spółka z o.o. przystępuje do posumowania działań podjętych w minionym roku. Dynamika rozwoju firmy MIROLA już we wcześniejszych latach spowodowała, że firma stała się liczącym na polskim rynku producentem osłon do okien, takich jak rolety zewnętrzne, żaluzje zewnętrzne i mscreeny, a także bram i pergoli. MIROLA z roku na rok zwiększa liczbę wyprodukowanych produktów i poszerza ofertę o nietypowe rozwiązania. Zwiększa także zasięg swojej obecności w punktach handlowych, podejmując współpracę z nowymi Partnerami biznesowymi.

Jako pozytyw naszej działalności w ubiegłym roku możemy przedstawić powstanie i rozwój działu eksportu oraz osiągnięte obiecujące rezultaty, które dają dużą nadzieję na znaczące możliwości udziału w ogólnej wartości sprzedaży. Jak co roku, możemy się pochwalić rozbudową naszego parku maszynowego, co znacząco wpływa na poprawę jakości naszych produktów. Dzięki szkoleniom przeprowadzonym dla kadry pracowniczej pogłębiliśmy kompetencje pracowników w poszczególnych działach – mówią przedstawiciele marki MIROLA. 

Już w poprzednich latach marka MIROLA zauważyła ogromny wzrost zainteresowania produktami o nietypowych wymiarach i dużych gabarytach, takich jak: żaluzje zewnętrzne, mscreeny i rolety zewnętrzne. Ten trend utrzymuje się i są wyraźne wskazania na tendencję wzrostową. W 2023 roku bardzo udanie zadebiutowały żaluzje skośne i ukośne oraz żaluzje narożne dla rozwiązania typu glass corner.

Mirola Swiatlo Cien 1

Zawsze istotna w naszej ofercie była i jest automatyka zamawiana u najlepszych rynkowych dostawców, która podnosi komfort użytkowania naszych produktów. Najwyższa jakość i dobre parametry techniczne sprawiają, że nasze produkty doskonale sprawdzające się w nowoczesnym budownictwie, energooszczędnym i ekologicznym. Zaczynamy kolejny rok, w którym będziemy podejmować działania skoncentrowane na rozwoju terytorialnym sieci sprzedaży, zwiększeniu komunikacji w mediach i na stronie internetowej, w katalogach oraz poprzez wsparcie marketingowe naszej strefy sprzedaży – tłumaczą przedstawiciele marki MIROLA. 

MIROLA Sp. z o.o.
43 - 180, Orzesze
Mikołowska 129
tel.: +48 32 32 36 400
Katarzyna Rutkowska
+48 533 012 058
Polski, Angielski
Tomasz Pępek
+48 507 029 852
Polski, Angielski
Reklama